Bft Motor Otomasyonu

Güvenliği sağlayan yana kayar kapı motorlarında garajlar için ideal olan Bft Motor kurulumları kolay olan yurt dışında da aktif kullanılan üründür. Kapı oto sistemlerinde dengeyi sağlayacak olan kaliteli motor olan bu sistemlerde tüm kapı modelleri için ideal olan motor çeşitliğidir. Belirli otomasyonda motor otomasyon gücünü dengede tutan kontrol kartını dengede tutan sistemdir. İlgili motor sisteminde hidrolik açıdan denge sağlayacak olan belirli seri sistem bulunmaktadır. Mantar tipinde olan veya radar merkezinde hâkimiyet kuran katlanır kapı sistemde bile kullanılan çift kanatlı güçlü motorlardır.  Her ihtiyacı karşılayacak olan belirli güçte geçiş imkânı tanıyan motordur.
Çevreyle bağlantı sağlaması açısından motor içerisinde kapı yönetimlerini sağlayacak olan Bft Motor çalışma prensibine bağlı olarak içinde belirli hafıza kartı bulunmaktadır. İSO kalitesinde uzaktan kumanda sistemine uygun uyarlanmaktadır. Tüm işletim yerlerinde dâhili ve harici olan mekânlar için de güvenli protokollerde çalışacak olan bu motor tipleri korozyona karşı etkili olmaktadır. İçerisinde dâhili ve harici olan tüm yerlere kurulumu yapıldıktan sonra kart okuyucu sistemle bütünleşik çalışır. Ayrıca bu kapı sisteminde akıllı teknoloji bulunmaktadır. Kapı sisteminde sıkışma gibi problem olmadan kanatların yönetimini sağlar. Kanat yönetimi sayesinde açılma ve kapama sistemleri ve valf kontrolleri yapılır.
Güvenli kullanımları sağlamak için Bft Motor motora dışarıdan balans gibi ayarların yapılmasına olanak sağlar. Motor içerisinde bulunan sistem sayesinde kendi içinde kilitleme ve mekanik aksamlar da değişiklik yapılmasına izin vermektedir. Bu motor sistemleri kullanımları en yaygın olan kapı hareketlerinin sınırlanmasına izin veren sistemdir. Motor içerisinde bulunana switch sayesinde basit ve hızlı montaj sağlanır. İç tasarım da frekans parçaları sayesinde yüz tanıma veya parmak okuyucu sistemleri dâhil edilebilir. Yüksek güvenlik sağlayan kişisel anahtarlı kontrolüne izin veren yazılıma sahiptir.

bftmtr

1 thought on “Bft Motor Otomasyonu”

  1. Geri bildirim BFT MOTOR OTOMASYONU – Otomasyon Dünyası TR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir