came - came garaj kapısı - garaj kapısı

Came Garaj Kapısı

Came Garaj Kapısı

Özellikle malzeme ve yük giriş çıkışları ile şık garajlarda kullanılan Came garaj kapısı, ürün giriş çıkışları için elzem materyallerden bir tanesi olabilmektedir. Biraz daha eski yıllarda bu tip işlemler insan gücüne dayalı olarak yapılıyordu. Bu da işveren açısından ek çalışanlar dolayısı ile ek ücretlere sebep olabiliyordu. Ancak son teknolojiye ayak uyduran garaj kapısı üreticisi firmalar ile böyle şeyleri düşünmenize hiç gerek kalmadı.

Konuya hava şartları açısından bakacak olursak, yazın güneşin yakıcı etkilerinden kışın ise yağmur ve kar gibi hava olaylarından sizin ve malzemelerinizin etkilenmemesi baz alınarak yapılan bu kapılar ile içiniz şimdiden rahat edebilir. Ayrıca gündüz aktif olarak çalıştırdığınız işyerinizde bir sorun yaşamazsınız. Ancak mesaiyi doldurup oradan ayrıldığınızda da aklınız geride kalmaz.

Came garaj kapısı özellikleri

Eğer bir Came garaj kapısı istiyorsanız, her açıdan güvende olduğunuzu bilmelisiniz. El yordamı ile böyle bir kapıya müdahale edilmesi zor ve çok gürültülü olacaktır. Bu anlamda sahip olabileceğiniz bu kapı ile mesai dışında rahatlıkla evinizin yolunu tutabilirsiniz. Ayrıca içerisinde kullanılan motor açısından yine bu kapıya bağımlı çalışan mekanizmalar kullanıyoruz. Böylelikle elektrik kesintisi ya da diğer sorunlarda servis istemeye gerek duymadan kullanıma devam edebilirsiniz. İsteğinize göre kumandalı, butonlu, şifreli, kartlı ve anahtarlı giriş sistemleri uygulayabiliyoruz. Yaya geçişleri için size ekstra kapılar sağlayabiliyor ve ısı izolasyonu konusunda da cam ya da pencere gibi seçenekler sağlayabiliyoruz. Her garaj kapısı için de sızdırmazlık fitillerini mutlaka listenize dahil ediyoruz.

Nasıl ki size montaj dahil her konuda Came garaj kapısı için yardımcı oluyorsak, biraz daha zaman geçtiğinde ve bakım için gerekli süre geldiğinde de yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bu takvim aralığında eğer servis ihtiyacınız olursa size sadece bir telefon kadar uzağız. Sizin için satış sonrası da mutlaka yedek parçalar bulunduruyoruz ve bu sebeple hizmet açısından size hiçbir problem yaşatmıyoruz. Ayrıca tabi ki merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz şeyler olabilir. Bunun için de çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

came - came garaj kapısı - garaj kapısı
Came Garaj Kapısı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir