Daspi Türkiye

Daspi kapı sistemleri üzerine faaliyet gösteren bir firmadır. Türkiye pazarına 2007 yılında girmiş ve teknolojinin en son yeniliklerini kapı sistemlerinde sunmuştur. Çok önemli projeleri müşterileriyle buluşturan Daspi Türkiye bu anlamda çok çok önemli yenilikler getirmiştir. Kütlesel metal sensörü, yana kayar bahçe ve endüstriyel kapı sistemleri, dairesel kapılar, fotoselli kapılar, bariyer sistemleri, garaj otomasyon aksesuarları gibi çeşitli ürünleri pazara sunmuştur. Uzman ve profesyonel bir firma pozisyonundadır. Her zaman en iyisini sunmak ve daha iyi sistemler geliştirmek adına çaba sarf etmektedir. Türkiye pazarındaki payını daha yukarı seviyelere taşımak adına çabalarını sürdürmektedir.

Şimdi Daspi Türkiye alanında neler yapıyor kısaca bahsetmeye çalışalım. Otomatik bariyer ile kontrol edilen alan girişlerinde loop dedektör sistemleri uygulanmaktadır. Bunun dışında yana kayar bahçe kapıları bulunmaktadır. Bu kapı sistemleri çok fazla tercih edilen sistemlerdir. Hemen hemen tüm bahçelerde karşımıza çıkmaktadır. Oldukça kolay ve basittir. Kullanışlıdır. Ev, iş yeri ve buna benzer çeşitli bahçelerin kapı sistemlerinde tercih edilmektedir. Bahçe kapılarında kullanılan bir diğer sistemde dairesel olarak açılan kapı sistemleridir. Bu modellerinde kullanım alanları çok fazladır. Birçok ev, villa gibi alanlarda otomatik açılır ve kapanır garaj kapısı görebilirsiniz. İşte bu alanlarda Daspi çok önemli sistemleri geliştirmiş ve sunmuştur. Seksiyonel bir sisteme sahip olan bu kapılar birçok kişinin garaj kapılarında tercih ettikleri sistemlerdir.

Sizde Daspi Türkiye ürünlerinin teknolojisi ile hemen tanışmalısınız. Fotoselli kapı sistemleri yine çok fazla kullanım alanı olan ürünlerdir. Farklı avm, plaza ve benzer toplu girişlerin çok yaşandığı alanlarda fotoselli kapılar tercih edilmektedir. Araç giriş sistemlerini kontrol etmek ve daha sade hale getirebilmek adına çeşitli bariyer sistemlerini Daspi tüketicilere sunmaya devam etmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir