Elektrikli Garaj Kapısı

Elektrikli Garaj Kapısı

Son zamanlarda bakıldığı zaman artık insanlar sahip olduğu her alana sahip çıkmak durumundadır. Özellikle bu durum ev ve araçlarda geçerli olup oldukça önemlidir. Araçların güvenliğini sağlayabilmek için garaj alanlarının güvenilir ve mevsim koşullarına uyum sağlayabilmesi gerekmektedir. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte elektrikli garaj kapısı, arabalarınızı ve garaj alanlarını her türlü mevsim koşullarından koruyup ayrıca aracınızın güvenliğini de korumak için önemlidir. Elektrikli garaj kapıları yine son dönemlerde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen kapı tiplerindendir. Hem güvenli oluşu ile hem de enerji tasarrufu yapması ile oldukça akıllı bir tercih oluyor.

Firmamız yıllardır biriktirdiği tecrübesiyle müşterilerine en iyi kalitede hizmet etmeye devam ediyor. Garaj kapıları konusunda geniş yelpazeli ürün çeşitliliği ile her zevke uygun dayanıklı ürünlerini en uygun fiyatlarla kullanıcılarına ulaştırıyor.

Elektrikli garaj kapısı fiyatları her evde farklılık gösterebilmektedir.  Fakat teknik donanımları bakımından yetersiz görülen garaj kapıları daha sonraki zamanlarda sıkıntılar çıkarıp sizi maddi açıdan zor bir duruma sokabilir. Bunun için evinizin ikinci kapısı olan garaj kapınızı tam donanımlı bir şekilde yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kullanım Alanları

Evinizde bulunan garajınız aslında bir anlamda evinizin en önemli kapılarından birisidir. Her ne kadar evinizin bir parçası gibi gözükmese de sizin sahip olduğunuz en önemli şeylerden birini, arabanızı içinde saklar. Bu yüzdendir ki garaj kapılarınızın oldukça dayanıklı ve güvenilir olması gerekir. Bu konuda üretilen elektrikli garaj kapıları siz evinizde uyurken hiçbir şekilde aklınızın arabanızda kalamaması için uygundur.

Teknik Detaylar

Elektrikli garaj kapılarının elbette ki teknik özellikleri oldukça fazladır fakat kısa bir şekilde bir elektrikli garaj kapısında olması gereken özelliklere bakılacak olursa il etapta ürünün motoru kontrol paneli de dahil olmakla birlikte bütün parçaları motor gövdesine bağlı olarak yer almalı ve açıkta bir ürün bulunmamalıdır. Motorun koruma sınıfı en az kabul görmüş sistemlerde olmadır. Garaj kapısının motoru uygun yükü kaldırabilme gücüne sahip olmalıdır. Aksi halde ciddi problemleri sık sık yaşayabilirsiniz. Bunun yanında elektrikli garaj kapısı motoru çalışan sisteni besleyebilecek bir şekilde elektrik gerilimine sahip olmalıdır ve koruması da olmalıdır. Tercihlere göre değişebilse de standart motorlarda elektrik kesintilerinde motoru besleyen bir akünün bulunması yararlı olacaktır. Ayrıca güvenlik amacı ile karşılıklı olarak iki bölge arasında hareket sensörleri olmalıdır ve bu şekilde araba geçerken açılıp kapanma işlemleri durmalıdır.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir