Endüstride Otomatik Kapı

Endüstride Otomatik Kapı Kolaylığı!

Tesisisinizdeki ya da evinizin garajındaki havayı muhafaza etmek ya da daha emniyetli bir görünüme kavuşturmak mı istiyorsunuz? Otomatik kapılar sayesinde, garajınızı, iş yerinizi ya da kolektif çalışma alanlarını aşırı sıcaktan ve soğuktan koruyabilir ve bu sayede hem daha ferah bir çalışma ortamı sağlar hem de ortamdaki temız havayı daha kolay muhafaza edebilirsiniz. Firmamız; otomatik bahçe kapıları konusunda; bu pratik kolaylığı çalışma alanına konumlandırmak isteyen tüm müşterilerine en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ayrıca şahsi taleplerinize uygun, sadece işlevselliği ile değil, şık tasarımıyla da yaşam alanınıza renk katacak size özel seçeneklerle de vitrininizi zenginleştirmektedir.

Otomatik kapılar günümüzde pek çok farklı mecrada kullanımı yaygınlaşmakta olan hem pratik hem de ekonomik bir çözümdür. Fabrikalarda, eczanelerde, insan trafiğinin fazla olduğu depolarda ve süpermarken stok alanlarında kullanılmakta olan bu modern otomasyon kompozisyonu; sağladığı üst düzey güvenlik sebebiyle de daha sık tercih edilen bir sistem haline gelmiştir.

Kullanım açısından da büyük bir kolaylık seksiyonel kapılar, izoleli sandviç panellerine sahiptirler. Bu özelliğiyle de ısıyı yalıtabildiği gibi ortamdaki sesi de yalıtabilme ve çalışma alanınızın gürültüsünü dışarıdan soyutlama gibi bir avantaj yaratmaktadırlar. Hem elektrikli hem de manuel olarak rahatlıkla çalıştırılabilen otomatik kapılar; kullanıcı dostu olmalarıyla da önemli bir tercih sebebidir.

    Seksiyonel kapılar, ortamdaki temiz havayı muhafaza edebildiği gibi alt ve üst bölümlerine konumlandırılmış olan esnek PVC teknolojisi sebebiyle sıvı sızdırmama avantajına sahiptir. Bu sebeple çalışma veya muhafaza alanında nem oluşumu engellenmiş ve ürünlerinizin ya da mekanik aletlerinizin bozulması ya da ömrünün kısalması da engellenmiş olur.

Otomatik kapılar son derece güvenilirdir. Pnomatik güvenlik sistemi sayesinde, herhangi bir cisme temas ettiği anda sistem kendisini frenler ve kapılar yeniden açılır. Ayrıca otomatik kapılara yine emniyet açısından daha üst düzey bir güvenlik sağlayabilmesi için emniyet fotoseli bağlayabilmek de mümkündür. Bu sayede de kapıların sürekli yağlanması gibisinden yorucu bir işlemin de önüne geçilmiş olunur.

Hem işlevsel hem de estetikten ödün vermeyen otomatik kapılar sayesinde işlerinizi daha ferah bir ortamda halledebilecek; çalışma alanınızı her zaman temiz tutabileceksiniz.

images

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir