Endüstriyel Seksiyonel Kapı

ENDÜSTRİYEL SEKSİYONEL KAPI

Yoğun çalışma temposunda zaman kaybını önleme ve iş pratikliği sağlamak amacıyla üretim yapmaktayız. Endüstriyel seksiyonel kapı malzemelerindeki kaliteli seçim uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Çelik ve alüminyum kaplı olması herhangi bir darbede çabuk yıpranmasını önleyecektir. Ayrıca ürünlerimiz ısı ve toz yatırımına duyarlı olarak imal edilmiştir. Her türlü boyuta cevap veren firmamız müşterilerin arzuladığına göre üretim sunmaktadır. Endüstriyel seksiyonel kapı malzemeleri yurtdışından ithal edilmektedir. Bu şekilde yaptığımız üretimler ürünün Avrupa standartlarında olduğunu göstermektedir. İstenilen boyutta panel çeşitleri mevcut olup bu panel çeşitlerine İtalya’dan ulaşmaktayız. Ürünün motor denilen kısmı içinde Almanya’dan üretim yapılmaktadır.

Endüstriyel seksiyonel kapılar büyük fabrikalar, garaj kapıları ve hangar kapıları için kullanılmaktadır. Yoğun çalışan iş yerleri için pratik bir araç olmaktadır. Ayrıca garaj kapıları için güvenli bir sunuş sağlamaktadır. Oluşturulan otomatik kılavuz sayesinde kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

Endüstriyel seksiyonel kapılar panel denilen sistemlerle oluşturulmuş kapılara verilen isimdir. Seksiyonlar denilen objeler kesitler şeklindedir. Yanda bulunan duvarlara ve üst tavana monte edilecek şekilde yerleştirilir. Kesitlere yerleştirilen yönlendiriciler sayesinde istenilen şekilde hareket eder. Kapının açılması istenildiğinde bu kesitler kılavuzla birlikte hareket eder. Monta edilen yerden toplanarak açılma kolaylığı sağlar. İki tür panel sistemi mevcuttur. El sıkıştırmalı emniyetli ve emniyetsiz sistem. Panellerin en üst kısmından başlar isek ilk kısımda menteşe montaj destek sacı bulunur. Onun alt kısmında Poliüretan Dolgu yer almaktadır. Tam orta kısma denk gelen yerde dış düzey ve iç düzey sacı bulunmaktadır. Son olarak da sünger conta bulunmaktadır. Endüstriyel seksiyonel kapılar 4 şekilde monta edilir. Düşük, yatak, yüksek, standart şeklinde montajlama yapılmaktadır. İki şekilde seksiyonel kapı tipi vardır. Birincisi konut tipi diğeri ise bahsettiğimiz endüstriyel seksiyonel kapılardır.

Çalışma sahasında verilen siparişleri yerinde görüp hemen imalata başlamaktadır firmamız. En kısa sürede monta edilen kapının herhangi bir durumda servis garantisi mevcuttur. Yıllar geçtikçe toplanan panellerde oluşacak yalama veya sıkıntı servisimiz tarafından belirli zaman aralıkları ile kontrol edilerek herhangi bir sıkıntıya mahal vermesi engellenmektedir.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir