Faac Bariyer Sistemleri

Araç geçişlerinin güvenliğini sağlayarak geçişleri kontrol altına amacıyla kullanılan otomatik bariyerler aynı zamanda araç yolunu engellemek içinde kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri güvenlik cihazları olarak hayatımızda büyük önem taşıyan sistemler arasında yer almaktadır. Birçok alanda yaygın olarak kullanılan bariyer sistemleri Faac kalitesi ve güvencesi altında sizlere sunulmaktadır. Faac 1965 yılından beri daire, konut ve endüstriyel otomasyon çözümleriyle birlikte araçlar ve yaya için erişim kontrol hizmeti sunmaktadır. Faac Bariyer sistemleri işyerleri, otoparklar, garaj girişleri ve çıkışlarında güvenlik açısından son derece önemli bir fonksiyona sahiptir.
İzinsiz giriş çıkışları önleyerek güvenliğinizi garanti altına alan bariyer sistemleri son derece kullanışlı özelliklerde sizlere sunulmaktadır. Dış ortam koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilen Faac Bariyer sistemleri giriş kontrol sistemine bağlanabilme, hızlı çalışabilme gibi birçok avantaja sahiptir. Geçiş kontrol ve güvenlik sistemleri olarak bilinen bariyerler araç ve insan geçişlerini engellemeye, yavaşlatmaya veya durdurmaya kontrollü olarak geçiş sağlar. Güvenlik bariyerleri ulusal ve uluslararası kriterlere göre imal edilerek her türlü fiziksel dış darbelere karşı koruyucu özelliktedir.
Çeşitleri bakımından birçok farklı alanda kullanılabilecek özellikte olan kollu bariyerlerde otopark sistemleri otomasyonunda, garaj bariyeri ve site kapı bariyeri olmak üzere güvenlik sistemlerinin bir parçası olarak yer almaktadır. Faac Bariyer sistemleri kontrollü araç geçişini sağlarken aynı zamanda otopark gibi alanlarda bilet-para alımı içinde araçları durdurmaya yarar. Uygun maliyetli olarak da sahip olabileceğiniz otomatik bariyerler insan gücüne ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde trafik akışını yönetir. Şehir merkezlerinde kullanılan mantar bariyerlerde otopark girişlerini kısıtlamak ve yaya korumasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Çeşitleri bakımından birbirinden ayrılan Faac Bariyer sistemleri otomatik olarak her türlü alanda tercih edebileceğiniz güvenlikli sistemlerdir.

faacbryssmtleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir