Fotoselli Kapılar

Kapı sistemlerinde her geçen gün yeni sistemler geliştirilmektedir. Temel amaç otomatik açılır ve kapanmasıdır. Bu sistemler özellikle büyük şehirlerde kullanılmaktadır. Giriş çıkışların fazla olduğu alanlarda en ideal çözüm otomatik fotoselli kapılardır. Bu anlamda Fotoselli Kapı Fiyatları farklı seçeneklerde bulunmaktadır. Her bütçeye ve farklı kalitelerde sunulmaktadır. Kapı sistemlerinin fiyatları istenilen büyüklüğe göre değişmektedir. Her ebatta fotoselli otomatik kapı tasarlanabilmekte ve yapılabilmektedir. Bu anlamda tüketici için farklı seçenekler her zaman için çok fazladır.
Günümüz yapılarında aranılan en temel özellik estetik ve güvenliktir. Bu anlamda otomatik fotoselli kapılar çok ideal çözümler sunmaktadır. Topluma açık ve giriş çıkışların fazla olduğu binalar için girişlerin hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmesi gerekmektedir. Bu anlamda da otomatik kapılar son derece pratiktir. Farklı seçeneklerde sunulan Fotoselli Kapı Fiyatları marka değeri, parça kalitesi ve servis desteğine göre değişmektedir. Bu nedenle tercih yaparken farklı alternatifler bulunmaktadır. Sistemin üst tarafına bir ray yapılmaktadır. Otomatik açılan kapılar farklı şekillerdedir. Yana, tek yöne ve çift yöne açabilen sistemlerde yapılabilmektedir. Bu özelliğe göre ray yapılır ve kapı paneli bu ray üzerinde gidip gelmektedir. Bir adet kapı motoru ve insana duyarlı fotosel bulunmaktadır. Fotoselin insana karşı duyarlılığı ayarlanabilmektedir. Bu mesafe çeştili ölçülerde yapılabilmektedir. Sürekli olarak açık ve kapalı olma fonsiyonuyla çok kullanışlıdır.
Herkes tarafından ve her alan için tercih edilebilir. Bu nedenle ihtiyacınız olan kapı modelini belirleyebilir ve farklı Fotoselli Kapı Fiyatları seçeneklerini kullanabilirsiniz. Birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü bina için uygundur. Özellikle insan trafiğinin yoğun olarak yaşandığı binalar için idealdir. Otel, hastane, plazalar için en uygun ve en pratik çözüm olarak bilinir.
b778a9291a213f7115b

1 thought on “Fotoselli Kapılar”

  1. Geri bildirim FOTOSELLİ KAPILAR – Otomasyon Dünyası TR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir