Garaj kapı sistemleri

Garaj kapı sistemleri

 

Garajlarımız, gün içinde birçok defa girip çıktığımız ve evimizin en önemli noktalarından olduğunu çok rahat bir şekilde söyleyebileceğimiz yerler. Peki güvenlik sistemleri açısından değerlendirirsek, garaj kapıları konusuna önem veriyor musunuz? Garajlarda yalnızca araçlar değil, zaman zaman eşyalara yer veriyoruz, zaman zaman garajlarımızı yaşam alanlarımız olarak dahi kullanıyoruz. Konut tipi garajlar için, müstakil ev garajları için durum bu şekildedir. Garaj kapı sistemleri ile, güvenlik ve kontrol anlamında dünya standartlarında bir garaj konsepti oluşturabilirsiniz. Uzaktan kumandalı gelişmiş kontrol ve komuta sistemleri ile, garaj kapı motoru içeren güçlü sistemler, garajlarınızı kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlayacak.

 

Günümüzde birçok garajda, manuel kontrol yapıları devrededir ve garaj kapısının açılması için düpmeye basmanız istenebilir. Elektrik bağlantısının kesilebilme riskini de göz önünde bulundurursak, tam otomasyona sahip gelişmiş garaj modellerini sizlere önerebiliriz. Garaj kapısı sistemlerinin kendi içinde güvenlik yapıları vardır, dilediğiniz taktirde siz de bu sistemleri uygulama şansına sahipsiniz:

 

Plaka tanıma sistemleri: Gelişmiş güvenlik önlemlerinden birisi olan plaka tanıma sistemlerini garaj kapısı için uyguladığınızda, yalnızca yetki verilen plakaya sahip araçlar garaja giriş yapabilir.

 

Fotosel sistemi: Fotosel sistemi ile, garaj kapısı önündeki hareketlenmeler algılanabilmektedir ve otomatik olarak bilgi aktarılabilmektedir.

 

Aydınlatma sistemi: Garaj kapılarında beklenen olağan dışı anlar için, ya da yetkisiz bir kişi ya da aracın yaklaşma anında devreye girebilen aydınlatma sistemi, önemli bir güvenlik yapısıdır.

 

Garaj kapısı sensörleri: Garajınıza giriş çıkışlarda yabancı cisimlere karşı bilinçli olmak istiyorsanız, garaj kapısı sensörleri donanımından faydalanabilirsiniz.

 

Gelişmiş güvenlik önlemlerini alın

 

Eğer siz de garajınız için en gelişmiş güvenlik önlemlerini almak, garajınızı hem dışarının olumsuz çevresel etkilerinden korumak, hem de hırsızlık gibi kötü olaylara karşı önlem almak istiyorsanız, en gelişmiş, güvenilir ve modern garaj kapısı sistemleri hakkında bilgi almak için bize ulaşın!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir