Garaj Kapısı Fiyatları

                                                                   GARAJ KAPISI FİYATLARI

Günümüzde garaj kapıları o bilindik, ağır ve zorluk yaşatan modellerinden çok uzaklaşmıştır. Yeni modeller hem kullanım kolaylığı bakımından hem de fiyat aralığı açısından geniş bir yelpazeye sahip olmuştur. Garaj kapısı fiyatlarında belirleyici etken kullanılacak alan ve ürünün kendi özellikleri olmuştur. Firmamızın ürettiği garaj kapıları oldukça güvenli durumdadır. Hızlı ve kolay şekilde geçiş sağlamaktadır.  Firmamızın makul fiyatlarına karşılık ürettiği kaliteli ürünler, prestij sağlamış ve daha güvenilir bir marka olma yolunda ilerlememize yardımcı olmuştur.

Kullanım Alanları

Garaj kapıları artık evlerde bile kullanılmaktadır. Ama bunun yanında elbette iş yerlerinde, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, okullarda, otellerde, kamu kuruluşlarında spor salonlarında dahi kullanılmaktadır. Kullanım alanına göre farklı ölçülerde ve farklı modellerde garaj kapılarımız yer almaktadır. Buna bağlı olarak farklı fiyat aralığına sahip modellerimiz vardır. Ama ileriye dönük sorunlar yaşamamak için en uyguna değil özellikleri bize en uygun olan modellere yönelmemiz ddaha önemlidir.  Hijyenik kullanımı kolay, hızlı ve güvenilir ürünlerimiz ile pek çok alanda sizlere yardımcı olmaktayız.

 Teknik Detaylar

Garaj kapılarında çeşitli modeller yer tutmaktadır.  Örneğin, ev tipi sarmalı garaj kapıları vardır. Bunlar, evlerde bulunan garajlar içi ideal olan yapıdadır. Katlanma özelliği bulunmaktadır. Renk seçenekleri de mevcut durumdadır. Bu sarmalı veya katlanır ev tipi garaj kapılarının çok kullanıma uygun olarak motor olanağı da yer almaktadır. Bu modellerde sızmayı engellemek için fitiller de yer almaktadır. Elektrik kesildiğinde ise manuel olarak kontrol edilebilmektedir. Isı izolasyonlu lamine seçeneği ile polikarbonat cam pencere modeli bulunmaktadır.  Ayrıca yaya geçişi için kapılar da yer tutmaktadır. Otomatik kapama özelliği büyük kolaylık getirmektedir.  Ve bu modellerin iki yıl garantisi olmaktadır.  Kalitesiyle eş değer olarak fiyatları da oldukça makul seviyelerdedir. Ayrıca firmamızın yeterlilik belgesi bulunduğu için gönül rahatlığı ile bizi tercih etmeniz mümkündür. Ev tipi ya da sanayi tipi tüm garaj kapısı modellerimizde birinci sınıf kalitede ürünler kullanmakta ve sizlerin konforunu düşünmekteyiz.

Model Seçenekleri

Garaj kapısı fiyatlarında tercih edilen modeller arasında sarmal kapılar, katlanan kapılar, cam pencereler, lamine kapılar yer almaktadır.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir