garaj kapısı - garaj kapı fotoseli - garaj kapısı kumandası -garaj kapısı bakımı

Garaj Kapısı Fotosel

Garaj Kapısı Fotosel

 Günümüzde hastanelerde, alış veriş merkezlerinde, resmi kurumlarda ve evlerde sıkça kullanılmaya başlayan fotoselli garaj kapıları araçların giriş ve çıkışların yoğun olarak kullanıldığı yerde tercih edilmektedir. Hemen her alanda görmeye başladığımız Garaj Kapısı Fotosel sitelerde ve müstakil evlerde de kullanılarak insanların hayatlarını önemli derecede kolaylaştırmaktadır. Yüksek güvenirliliğe sahip olan bu kapılarda araçların güvenirliliği önemli derece de muhafaza ettiği gibi güneş ışınlarından, yağmur ve tozdan korumaktadır. Fotosel kapılar uzaktan kumanda sayesinde otomatik olarak açılırken tekrar kapatma gereksimi duyulmadan kendiliğinden kapanmaktadır. Bakımları kolaylıkla yapılan kapılar uzun ömürlü olduğu gibi herhangi bir arıza durumunda yedek parça ve tamiri kolaylıkla yapılabilmektedir.

Garaj Kapısı Fotosel Özellikler

Garaj Kapısı Fotosel modelleri binanın mimarisine göre gerekli projeler hazırlanarak tavana monte edilen paneller motorun hareket etmesi ile birlikte panellerin tavana doğru hareket ederek açılması sağlanmaktadır. Araçtan inmeden açılması sağlanan fotosel kapılarda zamandan tasarruf sağlanıldığı gibi kapının tekrar kapatılması unutulduğunda sensörler devreye girerek tekrar kapanacağı gibi bu sensörler sayesinde araç geçişinde kendiliğinden kapanma yaşanmamaktadır. Fotoselli kapılar sayesinde ev sakinlerinden başka kimsenin girmesinin mümkün olmadığı için araçlarını rahatlıkla koyabilecekleri gibi park yeri bulma noktasında da sıkıntı yaşamamaktadırlar. Kurulum ve montajı kolaylıkla yapılan kapılar kullanılan kaliteli malzemelerle birleştiğinde yüksek performans alarak kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tercihe Göre Garaj Kapısı Fotosel Çeşitleri 

Sadece evlerde değil artık büyük alışveriş, hastaneler ve resmi kurumlarda da kullanılmaya başlayan Garaj Kapısı Fotosel sayesinden istenilen kapı kapatılarak güvenlik kontrolü sağlandı gibi resmi kurumlarda bu kapılar sayesinde güvenliği en üst düzeye çıkartmaktadırlar. Kırılmaz, uzun ömürlü ve estetik bir görüntü sağladığı için sıkça tercih edilen fotosel kapılar yapılacak alana göre ve isteğe göre tavana doğru açılacak şekilde yapılan sistemi ile imalattan, tasarım, yedek parça, montaj, bakım ve onarım işlemleri de kolaylıkla yapılmaktadır. Çeşitli kapı modelleri yer alan fotoselli kapılarda tercihe göre PVC, ahşap görünüm, boyalı olarak göbekli veya düz panel tercihi yapılabilmektedir. İsteğe göre kumandalı, şifreli ve butonlu olarak tasarlanan bilen kapılarda her şey müşterinin memnuniyetine göre tasarlanmaktadır.

garaj kapısı - garaj kapı fotoseli - garaj kapısı kumandası -garaj kapısı bakımı
Garaj Kapısı Ve Fotoseli

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir