Garaj Kapısı Modelleri

GARAJ KAPISI MODELLERİ

Günümüzde neredeyse her sitenin altında ya da binaların çoğunluğunun bodrum katında arabaların daha iyi muhafaza edilmeleri adına garajlar bulunmaktadır. Bu tarz garajlarda kullanılan garaj kapıları ise, kullanımı oldukça arttığı için çeşitlenmiş ve modelleri farklılaşmış durumdadır. Bireylerin isteklerine ve arzu ettikleri şekillere göre birbirinden farklı garaj kapısı modelleri bulunmaktadır. apartmanın rengine ya da modeline göre farklı farklı oluşturulabilen garaj modelleri, hem arabaların muhafazası hem de hava koşullarına karşı dayanıklılık anlamında oldukça önemli ürünlerdir.

Hem kaliteli ürün açısından hem de birbirinden farklı modeller açısından firmamız, bireylerin zevklerine ve isteklerine göre birbirinden farklı garaj kapısı modeli oluşturabilmektedir. Dayanıklı malzemelerle oluşturuluyor olmasının yanı sıra firmamızın oluşturduğu garaj kapıları, açılış ve kapanış sırasında araçlara asla zarar vermeyen otomatik sistemlerle üretilmektedir.

KULLANIM ALANLARI

Garaj kapıları, günümüzde kısacası arabaların muhafaza edilebildiği tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Otopark girişleri, binaların bodrum katları, alışveriş merkezlerinin otoparkları, müstakil evlerin kapıları ve pek çok alanda kullanılabilen garaj kapıları, son derece estetik ve kullanışlı parçalar olarak bilinmektedir. Araçların toplu olarak parklarının yapıldığı tüm parklarda, büyük alanlarda kullanılan garaj kapılarını, firmalarda ve şirketlerde otoparklarında kullanmaktadır. Garaj kapıları fiyatları ise firmalara, kapıda kullanılan malzemelere göre ve model seçeneklerine göre değişebilmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Garaj kapıları teknik olarak, büyük geniş paneller ile oluşturulmaktadır. Oluşturulan panellerin ısı izolasyonunun sağlanması ise özellikle kapalı otoparklarda önemli bir detaydır. Araçların motorlarının donmaması ya da dış cephelerine zarar gelmemesi adına garaj kapılarında izolasyon yapılarak daha sağlam hale getirilmektedir. Yine aynı şekilde garaj kapılarında, rahat hareket edebilmesi açısından sızdırmaz lastik conta, paslanmaz çelik ray, zevklerine göre de pencere ve menfez kullanılabilmektedir.

MODEL SEÇENEKLERİ

Kullanışlı garaj kapıları, günümüzde oldukça çeşitlendiği için birbirinden farklı modelleri bulunabilmektedir. Uzaktan kumandalı, otomatik kapanan ya da araç algılama özelliğine sahip olan modellerinin de bulunduğu garaj kapıları, klasik olarak sürgülü olarak da kullanılabilmektedir. Günümüzde kullanılan modeller, teknolojinin gelişmesi ile çeşitlenebilmektedir. Ancak en yaygın kullanılan yöntem, uzaktan kumandalı garaj kapılarıdır.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir