Garaj Kapısı Motorları

GARAJ KAPISI MOTORU

Garaj kapılarınızın çalışmasını sağlayan en önemli parçalardan biridir. Kapılarımızın beyni niteliğindedir. Kapınızın sağlıklı çalışması için, size sürekli sorun çıkarmaması için motorun en kalitelisine ihtiyacınız vardır. Kaliteli ve sorunsuz bir motor sistemleri ile size hizmet sunuyoruz. Kazancımızdan önce müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu yüzden size hem ucuz hem de kaliteli motorlar sunuyoruz.

Garaj kapısı motoru kullanım alanları

 Ortadan çekme seksiyonel garaj kapılarında kullanılmaktadır. Özellikle yana kayar kapaklarda kullanılır. Bu yüzden; hapishaneler, hastanelerin acil kapıları gibi kapıların hemen açılması gereken yerlerde tercih edilebilir. Bu yüzden güvenlik açısında kaliteli ve uzun ömürlü olması önemlidir.

Garaj kapısı motoru teknik detayları

    Garaj kapısı motoru kayışlı bir sistemdir. Garaj kapısı motoru; içinde iki kanallı kumandası bulunan bir kit ürünüdür. Günde elli kez açılıp kapanma gerçekleştirebilir. Genellikle 24 volt DC ile çalışmaktadır. Daha sağlıklı çalışması açısından kapılar yaklaşık olarak üç yüz kırk santimetre yüksekliğinde, üç yüz on santimetre kalınlığında olmalıdır.

Motorlarımız aç, dur, kapat fonksiyonlarına sahip ve dört kademeli hız ayarına sahiptir. Kapınızı kullandığınız yere göre hız ayarlamasını yapabilirsiniz.

Motorunuzun güvenilirliğini ve kalitesini anlamanız için IP 40 sertifikası olmalıdır. Bizim ürünlerimizde bu sertifika mevcuttur. Motorunuzun genel ağırlığı ise 3,6 kilogram olmalı. Kaliteli bir motor eksi yirmi derece ile artı elli derece arasında çalışabilmelidir. Bu dereceler arasında motorlarımız hiçbir sorun çıkarmamaktadır.

Garaj kapısı motoru modelleri 

   90 derece açılan garaj kapıları için;

  1. Son dönemlerde çıkan yeni kapılar için garaj kapısına montelenmiş gizli motorları tavsiye ederiz. Hem görsel açıdan hem de kullanım kolaylığı açısından avantajlıdır.
  2. Zamanın çok değerli olduğu şu günlerde size zaman kazandıracak kolay monte edilebilen motorlarımızı öneririz.
  3. Ağır ve kullanımı zor gibi gözüken ağır ve büyük kapılarınız için silindir tahrikli motorlarımız mevcuttur.
  4. Görsel güzelliği bozmamak için gömülü motorlarımızı yani görünür kol ve silindiri olmayan motorlarımızı tercih edebilirsiniz.

Kayar garaj kapılarınız için ise; bir menteşe boyunca hareket edebilen motor çeşidimiz vardır.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir