Garaj Kapısı Servisi

Garaj Kapısı Nedir?

Garaj kapıları, araçlarınızın ve garaj alanlarının dış ortamdan izolasyonunu sağlayan, kapattıkları alanı her türlü doğa koşulundan koruyan ve aynı zamanda araçlarınızın ve kullandığınız alandaki eşyalarınızın güvenliğini sağlayan kapı sistemleridir. Kapı sistemleri alanında ileri gelen firmamızda garaj kapıları, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde, kullanılacakları alanın boyutlarına uygun ve maksimum kullanım olanağı sağlayacak seçeneklere elverişli şekilde üretilmekte ve uygulanmaktadır.

Garaj Kapılarının Kullanım Alanları ve Modelleri

Garaj kapılarının kullanım alanları genel olarak garaj alanlarının geniş girişleri olsa da, ihtiyaç duyulduğu takdirde bina girişlerindeki geniş açıklıkları kapatmak içinde kullanılabilir. Aynı zamanda alışveriş merkezleri gibi büyük garaj alanlarına ve büyük boyutlu garaj girişlerine sahip yapılarda da ihtiyaç ve isteklere uygun olan boyutlarda ve özelliklerde üretilip uygulanabilir.

Günümüzde kalabalıklaşan ve yaşam alanları daralan şehirlerde, inşaat firmaları ve tasarımcılar, çalışma yapacakları projelerdeki alanların tamamını değerlendirmek adına projelerine garaj gibi alanları dahil ediyorlar ve bu alanlardan maksimum verim almayı hedefliyorlar. Kapı sistemleri alanında deneyimli firmamız, müşterilerimizin her projesine uygun, istenilen boyutlarda ve özelliklerde garaj kapıları üreterek ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor.

Müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarının karşılanması için firmamız garaj kapılarını standart olarak üretmek yerine, yine müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine cevap verecek özelliklerde garaj kapıları üretiyor ve uyguluyor.

Garaj Kapılarının Özellikleri ve Faydaları

Firmamızın ürettiği garaj kapıları, içeriğinde kullanılan galvenize çelik levhalarla desteklenen katmanlı panellerden üretildiği için çarpma ve dış etkenlerden oluşabilecek hasarlara dayanıklıdır. Garaj kapılarımızın panellerinin birleşim noktalarında, kapının üst, alt ve  yan bölümlerinde kullanılan PVC modülleri sızdırmazlık sağlayarak kapılarımızın sıvıya dayanaklı hale gelmesini sağlamıştır. Otomatik olan garaj kapılarımız duvara monte bir kumanda sisteminin yanında uzaktan kumanda sistemi ile de kolaylıkla açılıp kapanabilir. Elektrik kesintisi gibi durumlarda manuel olarak da klasik sürgülü garaj kapılarına oranla rahat ve güç gerektirmeyen bir biçimde açılıp kapanarak geniş sağlar.

Garaj Kapısı Servisi

Firmamız ürettiği garaj kapılarının takibini sürekli olarak yapmaktadır. Müşterilerimiz, garaj kapılarında oluşabilecek her türlü hasardan veya sıkıntıdan kaynaklı olarak firmamızla iletişime geçerek hızlı bir şekilde garaj kapısı servisimizden yararlanabilir. Firmamızda garaj kapısı servisi bir usta ve ekibi tarafından garantili olarak yapılır.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir