garaj kapısı - seksiyonel garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - otomatik kapı sistemleri

Garaj Kapısı Sistemleri

Garaj Kapısı Sistemleri

Her insan yaşadığı sitede, villada, müstakil evde güvenlikli yaşamak ister. Hırsızlık ve doğal afetler, ihmaller sonucu mağdur olmamak ister. Aracının her türlü zarardan korunmasını ister. Bu ve daha fazla talep için hazırlanmış olan garaj kapısı sistemleri oldukça işlevsel özelliklere sahiptir.  Bu noktada da karşımıza seksiyonelde koratif garaj kapıları çıkar. Güvenlik olarak oldukça korumalı ve doğa koşullarına fazlasıyla dayanıklı olan bu kapılar isteğe göre garaj içine de ışık girsin diye  pencereleri sahip olabilir  Yüksek bir ses ve ısı izolasyonu  sağlar. Yaylı özelliğe sahip olduğu için garajda işi olan kişi ve kapının sahip olduğu otomasyon her hangi bir zorluk yaşamaz.

GARAJ KAPISI SİSTEMLERİ BAŞKA ÖZELLİKLERE SAHİP MİDİR?

Elbette sahiptir. Uzun bir ömür vaat ederler.  Bakım maliyetleri oldukça düşüktür.  Konforludur. Aydınlatma konusunda performansı oldukça yüksektir.   Sandviç tipte tasarlanır ve emniyet fotosellidir. Özellikle villa, yüksek kapasiteli apartmanlarda tercih edilir. Yağmur suyu, rüzgar, toz, toprak bu kapı sayesinde içeriye sızmaz.  Kapı sahip olduğu sistemden ötürü sessizce açılır ve kapanır.  Birçok Avrupa sanayi liderinin yüksek teknolojisi ile üretilir kapılar.  Uzaktan kumanda ile idare edilebilme özelliğine sahiptir. Elektrik kesintisi yaşanması durumunda manuel sistem devreye girer. Aracınızı garajınıza koymak için araçtan inip kapıyı açmak veya birinin gelip size garaj kapısını açmasını beklemeye gerek duymaz. Çünkü uzaktan kumanda ile size konforlu bir hayat imkanı sağlar.

Kepenk Garaj Kapısı Sistemleri

Seksiyonel garaj kapısı sistemleri eğer bir mekana uygun değilse kepenk garaj kapıları tercih edilir. Seksiyonel garaj kapılarına oranla pek fazla çalışmaz. Yani performans olarak oldukça kalitelidir ancak yoğun çalışma temposu olan yerlerde tercih edilmez.   Bu kapılar sınırlı sayıda aracın olduğu apartmanlarda ve müstakil evlerde rahatlıkla kullanım sağlar. Güvenliği oldukça iyi olan ve uzaktan kumanda ile çalışabilen kapılardır. Onlarda seksiyonel kapılar gibi araçtan inip garaj kapısını açmak için zaman ve güç harcanmasına müsaade etmez bunu yerine uzaktan kumandası ile idare edilir. Sık sık çalıştırılmayacak garajlar için kepenk garaj kapısı sistemleri oldukça pratik bir kullanım sağlar. Sabah işe gitmek ve akşam iş dönüşü sonrası için garaj kapısını kullanan bireyler için yüksek miktarda bir talep almaktadır.

garaj kapısı - seksiyonel garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - otomatik kapı sistemleri
Garaj Kapısı Sistemleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir