Garaj Kapısı Tamiri

Garaj Kapısı Nedir?

Garaj kapıları, otomobillerinizin ve garaj alanlarının her türlü doğa koşulundan koruyan, dış ortam izolasyonu ve güvenlik sağlayan garaj gibi geniş girişli alanların açıklıklarında kullanılan otomatik kapı sistemleridir. Kapı sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız garaj kapılarını, müşterilerimizin özel istek ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, kullanılacağı alanın boyutlarına ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmekte ve uygulanmaktadır.

Garaj Kapılarının Kullanım Alanları ve Modelleri

Garaj kapılarının genel kullanım alanları adından da anlaşılacağı gibi garaj gibi alanların genel girişleri olduğu gibi, ihtiyaç duyulması durumunda bina girişlerindeki geniş açıklıkları kapatmak veya iş yerlerinin depo alanları gibi geniş girişleri olan alanları kapatmak içinde kullanılabilir. Aynı zamanda alışveriş merkezleri gibi büyük garaj alanları olan yapıların boyutları büyük olan garaj girişlerine veya daha dar olan bireysel garaj girişlerine de uygun şekilde boyutlandırılıp üretilebilir.

Gitgide kalabalıklaşan şehirlerin yaşam alanlarının daralmasından dolayı, modern inşaat firmaları ve tasarımcılar çalıştıkları projelerdeki her türlü alanı değerlendirmenin peşinde. Bu projelerde eski zamanlara nazaran kapalı ve yapıya dahil garajlar artık daha çok kullanılıyor ve şehrin diğer yaşam alanları bu sayede biraz daha genişlemiş oluyor. Kapı sistemleri alanında deneyimli firmamız, her türlü projeye uygun olacak şekilde özel garaj kapıları üreterek bu ihtiyacın karşılanmasını ve bu alanlardan maksimum verim elde edilmesini hedefliyor.

Müşterilerimizin memnuniyeti için firmamız garaj kapılarını standart olarak üretmek yerine, sizlerin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayacak özelliklerde garaj kapıları üretiyor. Gerek güvenlik amaçlı, gerek estetik amaçlı olsun firmamız ürettiği kapılarla geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Garaj Kapılarının Özellikleri ve Faydaları

Firmamızda üretilen garaj kapıları, galvenize çelik levhalarla desteklenen, çok katmanlı panellerden yapılmıştır. Bu sebepten çarpma ve dış etkenlerden gelebilecek hasarlara karşı dayanıklılığı arttırılmıştır. Kapılarımızın panellerinin birleşim noktalarında, kapının üst, alt ve yan panellerinde kullanılan PVC sistemi sayesinde kapılarımız su geçirmez olarak uzun ömürlü, güvenlikli ve garantilidir.

Garaj Kapısı Tamiri

Kapı sistemlerinde deneyimli firmamız ürettiği garaj kapılarının takibi yapmaktadır. Müşterilerimiz, garaj kapılarında oluşabilecek her türlü hasardan kaynaklı olarak bizimle iletişime geçerek hızlı ve rahat bir şekilde garaj kapısı tamiri servisimizden yararlanabilirler. Garaj kapısı tamiri bir usta ve ekibi ile garantili ve uzun ömürlü olacak şekilde yapılır.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir