Garaj Kapısı Tamiri

Elektrikler kesildiği zaman dükkân, iş yeri, ofis, ev, otopark ve garaj kapı sistemleri çalışmamaktadır. Böyle bir durumda gündelik hayatınızın kesintiye uğramaması adına kesintisiz UPS güç kaynağı sistemleri tercih ederek rahat bir şekilde açma ve kapama yapabileceksiniz. Dünyanın ileri gelen markalarına ait en kaliteli ve en uygun güç kaynakları ideal rakamlarla takılabilir ve montajı tamamlanabilir. Garaj kapısı tamiri işlemleri de bu doğrultuda rahatlıkla uygulanabilir elbette. Otomatik garaj sistemlerinde kumanda tuşuna basıldığı zaman açma kapama komutlarını alan ve devreye alan birim alıcı kartlardır.
Bu kartlar genelde yüksek elektrik voltajları sonucunda yanacaktır. Sektör genelinde yer alan pek çok markaların farklı modellerdeki alıcı kartlarının montajını, satışını, servisini ve tamirini de gerçekleştiren şirketler yer almaktadır. Garaj kapısı tamiri işlemlerinin sıkça gerçekleştirildiği bu sektör içerisindeki firmalardan sizler de hizmet alabilirsiniz. Otomatik motorlu garaj kapısı tamir işlemini ve servisini bütün ortamlarda almanız mümkündür. Kepenk sistemlerinde toplama ve sarma işlevini gören motorlar genelde altlarında bir cismin kalıp üstüne yüzlerce kilo ağırlık bindikten sonra zorlama yapılarak kapanmak istemesi halinde yanabilir.
Böyle bir durumda anında teknik servis çağırıp arızanın tamir edilmesi konusunda destek almanız gerekir. Firmalar ile iletişim kurarak konu hakkında detaylı bilgileri edinmeniz de mümkündür. Garaj kapısı tamirinin detayları konusunda firmaların sizlere destek sağladığını söylemek de mümkündür. Darbe ya da çarpma sonucunda kepenk sistemlerine ait olan palet eğilmesi, kullanılamaz hale gelmesi ve kopması halinde yenisiyle değişim işlemi de gerçekleştirilebilir. Kepenk sistemlerinin yan dikleri olarak belirtilen dirseklerin hırsızlık olayı ve benzer sebeplerle yerinden çıkması halinde yenisinin takılması da sağlanabilir. Sizler de bu hizmet alternatiflerinden faydalanarak mevcut ihtiyaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

1 thought on “Garaj Kapısı Tamiri”

  1. Geri bildirim GARAJ KAPISI TAMİRİ – Otomasyon Dünyası TR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir