Garaj Kapısı Türkiye

Garaj Kapısı Türkiye

Garaj kapıları araçlarınızı her türlü mevsimsel etkilerden korurken garaj alanının da korumasını sağlamaktadır. Mevsim şartlarından korunmanın yanında garaj kapıları, aynı zamanda sizin ve aracınızın güvenliğini de sağlamaktadır. Otomatik bir sistemde de bulunan garaj kapıları pek çok alanda rahatça kullanılmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veren firmamız garaj kapısı Türkiye için hizmet vermektedir. Her ortam için uygun özelliklere sahip garaj kapılarını firmamız birbirinden şık görünümler ile tasarlamaktadır. Tasarladığımız garaj kapıları konutunuzun görüntüsü ile bir bütünlük oluşturmaktadır.  Sağlamlık kavramını en üst düzeyde tutan firmamız, garaj kapılarında dayanıklılığı arttırılmış malzemeler kullanmaktadır. Üstün güvenlik donanıma sahip otomatik garaj kapılarımızın elle kontrolleri de oldukça kolaydır.

Kullanım Alanları

Araç park alanlarında ve otoparklarda  oldukça yaygın bir kullanımı olan otomatik garaj kapıları, metro istasyonları ve terminallerde de kullanılmaktadır. Özel mülk ve depolarda, konutlarda, otomobil galerilerinde, üretim ve dağıtım depolarında, stüdyolarda, atölye ve sergilerde, fuar alanlarında, alışveriş merkezlerinin mal kabul bölümlerinde, ses stüdyolarında ve daha pek çok alanda kullanılan garaj kapısı Türkiye için firmamız tarafından kaliteli bir şekilde üretilmektedir. güvenlik düzeyinin yüksek tutulması gereken yerlerde kullanımı yaygın olan otomatik garaj kapıları, ayrıca trafiği yoğun alanlarda kullanım kolaylığı için tercih edilmektedir. Mevsimsel etkilerden korunmak istenen tüm alanlarda otomatik garaj kapıları kullanımı oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Teknik Detaylar

Otomatik garaj kapılarının kumanda ile kullanımı oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca firmamız tarafından garajınıza uygun yataklama çözümleri de üretilmektedir. Otomatik garaj kapılarının darbeye karşı dayanıklılık gösteren dış panelleri bulunmaktadır. PVC filtre ile otomatik garaj kapılarında en üst düzeyde yalıtım sağlanmaktadır. Cephenize uygun panel desenleri bulunan otomatik garaj kapılarında ayrıca emniyet fotoseli de bulunmaktadır.

Model Seçenekleri

Hayatımıza oldukça kolaylık katan garaj kapısı Türkiye için her bölgede oldukça rağbet gören bir üründür. Teknolojik ürünlerin başında gelen garaj kapıları, pek çok alanda farklı kullanım detayları ile karşımıza çıkmaktadır. Panjur tipi, seksiyonel, tek parça, yana kayar, iki parçalı ve menteşeli otomatik garaj kapı modelleri bulunmaktadır.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir