Garaj Kapısı

                                                                   GARAJ KAPISI

Garaj kapıları günümüzde bizlere oldukça kolaylık sağlayan ve zaman kazandıran modellerden oluşmaktadır. Manuel kapılar ya da otomatik kapılar tercih edildiğinde firmamız olarak size kazandıracağı çok önemli katkılar olacaktır. Uzun vadede, yıllarca kullanımda yıpranmayacak ve aksaklık çıkarmayacaktır. Bu nedenle sık sık değiştirmek ve tamir ettirmek durumunda kalınmayacaktır. Ayrıca zaman kaybı da minimuma inecektir. Garaj kapısı fiyatları genel anlamıyla ürünün özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle de geniş bir çerçeveye sahip fiyat aralığı yer almaktadır.

  Kullanım Alanları

Garaj kapıları, günlük hayat içerisinde pek çok alanda kullanılmaktadır.  Evler, iş yerleri, hastaneler, alışveriş yerleri gibi pek çok alanda kullanım alanı bulunmaktadır. Firmamız farklı ölçü, büyüklük ve modelde kapılar ürettiği için her alanda sizlere hizmet sunabilmektedir. İhtiyaca, zevke ve bütçeye göre uygun alternatiflerimiz yer almaktadır.  Yeterlilik belgesine de sahip olan kuruluşumuz, sizlerin ihtiyacına karşılık verebilecek her alanda kapılarını üretmektedir.

  Teknik Detaylar

Garaj kapıları genellikle otomatik sistemle çalışmaktadır.  Ürünlerimiz motorlu sistem kullanılarak çalıştırılmaktadır.  İtalyan ve Fransız motor seçeneklerimiz yer almaktadır. Poliüretan dolgulu veya dolgusuz alüminyum paneller isteğinize bağlı olarak kullanılmaktadır.  Garaj kapılarımız otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir.  Ayrıca kapanırken arada bir cisim kalması durumunda çarpmaması için fotosel güvenlik de bulunmaktadır.  Elektrik kesildiğinde güç kaynağı da devreye girebilmektedir.  Renk seçenekleri çok geniştir sizler beğendiğiniz renkleri katalogdan seçerek yaptırabilmektesiniz. Sac alternatifleri ihtiyacınıza göre farklı büyüklüklerde uygulanabilmektedir.  Ayrıca otomatik garaj kapılarımızda istediğiniz otomasyonu uygulama imkanınız da bulunmaktadır. Kartla, kumanda ile ya da buton kullanarak uygulama yapma olanağınız yer almaktadır. Sızıntı olması için kapının tüm çevresinde fitiller bulundurulmaktadır. Nerede yapılacağına bağlı olarak farklı yataklama seçenekleri de yer tutmaktadır. Kurulum ise oldukça hızlı yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak aynı gün içerisinde kurulumu yapılabilmektedir.  Garantisi 2 sene mevcuttur. Her türlü kullanıma uygun ayrıntılar düşünülmüş ve maksimum verim elde edecek ürünler üretilmiştir.

Model Seçenekleri

Garaj kapısı model seçenekleri de oldukça kullanışlıdır.  Katlamalı garaj kapıları ile sarmalı kapı modelleri ana seçeneklerdir. Firmamız ayrıca,  mikro delikli modeller ile pencereye sahip ürünleri de sizlerin hizmetine sunmaktadır.

garaj_kapisi_2

1 thought on “Garaj Kapısı”

 1. Angel Angelov

  Ev tipi Katlamalı otomatşk garaj kapısı

  Boy – 2.3 m
  Genişlik – 3 m

  Çelik panelleri
  Uzaktan kumanda
  Manuel kontrol da olmalı
  Fotosel güvenlik
  Açık kahverengi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir