garaj kapısı - garaj kepenk sistemleri - garaj kapısı sistemleri

Garaj Kepenk Sistemleri

Garaj Kepenk Sistemleri

Eski dönemlerde insan gücüne ihtiyaç duyulan ancak son dönemde geliştirilen sistemler sayesinde hızlı ve kendi kendine açılma ve kapanma faaliyetlerini gerçekleştiren Garaj Kepenk Sistemleri oldukça kolay kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. Uzun ömürlü kullanım sağlayabilmesi amacıyla en kaliteli malzemelerden imal edilen ürünler hem kurulduğu alanda görselliği artırmakta hem de istenen güvenlik koşullarının elde edilmesini mümkün kılmaktadır. Cazip bedellerle satışa sunulan ve montaj yönünden de kolaylık sağlayan modeller, farklı tasarım seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda farklı renk ve boyutlarda üretilebilen kepenkler hızlı hareket edebilme özelliğini bünyesinde barındırdığı otomatik mekanizma sayesinde yerine getirmektedir. Garantili bir şekilde satışı sağlanan kepenklerin uzaktan kumanda ya da dokunmatik şekilde çalışan çeşitleri mevcuttur.

Galveniz Kepenk Çeşitleri

Kepenk modelleri kullanılan sacın dayanımı ve kalınlığına bağlı olarak değişkenlik göstermekte olup en çok tercih edilen çeşitler içerisinde galvenizli Garaj Kepenk Sistemleri yer almaktadır. Darbe ve patlayıcı madde gibi dış etkenlere karşı istenen korumayı sağlayan galvenizli ürünler uzun yıllar rahatlıkla kullanım imkanı verebilmesi ile dikkat çekmektedir. Galvenizli ürünlerin sac kalınlıkları 0.8 mm ile 1.2 mm arasında değişkenlik göstermekte olup farklı renklere de boyanabilme imkanı vermektedir. İstenilen alana kurulabilme özelliğine sahip olan ve teslim işlemlerinin de firmalar tarafından sağlandığı ürün çeşitleri sayesinde müşteri memnuniyetinin en üst seviyelere çıkarılması hedeflenmektedir.

Çelik ve Alüminyum Kepenk Modelleri

Kırılma ve bozulma gibi durumlara karşı sağlamlığı ile ön plana çıkan yukarı doğru hareket işlevini gerçekleştiren Çelik Garaj Kepenk Sistemleri kumandalı veya kumandasız olarak satışa sunulmaktadır. Firma garantisi altında montajı yapılan ürünün satışı sonrasında da bakım işlemleri için firmalar tarafından hizmetler sağlanmaktadır. Dükkan ve işyerleri başta olmak üzere yaşam alanlarında da tercih edilen modeller istenen çözümün elde edilmesini mümkün hale getirmektedir. Alüminyum çeşitleri de diğer modeller kadar uzun kullanım ömrü sağlayabilmesi ile müşterilerin seçimleri arasında kendine yer edinebilmektedir. Uygun fiyatlar ile satışa sunulan ürün farklı niteliklere de sahip olabilmesiyle dikkat çekmektedir.

garaj kapısı - garaj kepenk sistemleri - garaj kapısı sistemleri
Garaj Kepenk Sistemleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir