Genius Otomatik Kapı

Giderek her alanda daha fazla kullandığımız otomatik sistemler sayesinde daha verimli, daha hızlı ve daha kaliteli hizmetler oluşmaya başladı. Bu alanda tercih edilen Genius Otomatik Kapı sistemleri kalite özelliklerinde bir seçim olacaktır. Bahçe kapısı olarak kullanılan otomatik kapılar içerisinde farklı kullanım alanlarına özel seçimler bulunmakadır. Sürgülü ve dairesel kapı modelleri site, fabrika, depo girişlerinde kullanılan otomosyon sistemleri olmaktadır. Sürgülü modeller daha çok arka alanlarında genişliği bulumayan alanlarda kullanılır. Ve tek motorla çalışmaktadır.

Dairesel kapılar ise arka alanları geniş olan villa, site, firmaların ana girişlerinde tercih edilebilmektedir. Her iki kanadın bulunduğu kısımda ayrı motor kullanılmakta ve fiyat olarak bu ürünlerin fiyatı biraz daha farklı olabilmektedir. Kullanılan motorların yanında dairesel olarak kapının açılmasını sağlayacak kollarda bu otomasyonlar içerisinde yer alıyor. Bu alanda Genius Otomatik Kapı sistemleri içerisinde bariyer sistemlerini de saymam mümkündür. Otopark girişlerinde ya da şehir terminalleri içerisinde hatta otoban geçişlerinde de bazı alanlarda bu şekilde bariyer sistemlerine yer veriliyor. Farklı modeller bulunmaktadır. tekli olarak kullanılan modellerin yanı sıra çok daha profesyonel bir sistem olarak kullanılan bariyer sistemleri de bulunuyor.

Markanın en çok tercih edilen sistemleri arasında kepenk otomasyonları bulunuyor. Günümüzde pek çok işyeri ve mağazaların dış güvenliğini sağlamak ve dış kapı kullanımlarında değerlendirmek üzere kepenk sistemlerine yer verilmektedir. Özellikle Genius Otomatik Kapı sistemleri içerisinde bu modeller uygun alıcı ve kumanda sistemi ile kurulduğunda verimli kullanımlar elde edilecektir. Otomatik kapı sistemlerinin çok önemli faydaları bulunmaktadır. Giriş- çıkış alanlarında sağlanan otomatik sistemler ile daha pratik geçişler sağlanmaktadır. Kurulan sistemler içerisinde tercih edilen uzaktan kumandalı modeller kullanışlı oldukları da verimli çeşitler olmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir