Genius Türkiye

Otomatik kapı sistemleri hem kurumsal, hem de bireysel alanda sunduğu farklılıklar ile günümüzde hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Bu alanda çok önemli bir marka olan Genius Türkiye ülkemizde yetkili satıcıları sayesinde hizmetler vermektedir. Marka bir İtalyan firması olmaktadır. 1996 yılından bu yana kapı otomasyon sistemlerinde öncü bir marka olarak tanınmakta ve ilk olarka Casali S.R.L firması tarafından üretimleri yapılmakta idi. Sonrasında ise Faac Group tarafından devalınmış olmakta ve isiminin Genius olarak değiştirilmesi ile 2002 yılından bu yana bu isimle hizmetler vermektedir.
Genel olarak bakıldığında oldukça geniş bir ürün grubu bulunan marka içerisinde tüm otomosyon sistemlerine ait ürünler bulabilmek mümkün olmaktadır. Bu alanda bariyer sistemlerinde profesyonel ürünler sunmakta ve farklı kullanım alanlarına özel ihtiyaçların tam olarak karşılanması sağlanmaktadır. Bari Guard, simple, spin, rainbow gibi ürün modelleri bariyer seçenekleri içerisinde yer alıyor. Sürgülü kapı otomosyonlarında ise milord, falcon, industrial slider gibi ürün seçenekleri bulunuyor. Bu alanda Genius Türkiye yetkili satıcıları dairesel kapı, garaj kapısı ve kepenk otomosyonlar kategorilerinde de ürünler sunmaktadır. Bunlar haricinde kontrol üniteleri bulunmakta ve aksesuarla başlığı altıanda genel ürün seçeneklerinden bariyer, sürgü kapı aksesuarlarına kadar pek çok seçenek bulabilmek mümkün olmaktadır.
Uzaktan kumanda alıcıları ve vericileri kategorisi içerisinde de Genius Türkiye yetkili satıcıları ürünler sunmaktadır. Araç dedektörler ve kremayer dişlileri de bu marka ürün imalatları arasında yer almaktadır. Kalite özellikleri ile tercih edilen marka tüm otomosyon sistemleri içerisinde tercih edilebilecek ürün modelleri ile tüm ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunmaktadır. İstediğiniz alanlarda kullanacağınız otomatik kapılar için Genius marka ürün seçenekleri arasından kaliteli, kullanışlı ve garantili seçimler yaparak kurduğunuz sistemler içerisinde verimli çalışma ortamları elde edebilirsiniz.

otmtkkapı

1 thought on “Genius Türkiye”

  1. Geri bildirim GENİUS TÜRKİYE – Otomasyon Dünyası TR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir