katlanır garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - garaj kapısı fiyatları

Katlanır Garaj Kapısı Fiyatları

Katlanır Garaj Kapısı Fiyatları Hangi Aralıklardadır?

Katlanır garaj kapıları genellikle otoparklarda kullanılan, üste katlamalı ya da yana çekmeli gibi farklı şekillerde tercih edilebilmektedir. Yukarı katlamalı kapılar genelde uzun yükseklik alanına sahip garaj kapılarında tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise yukarı doğru katlanan kapı malzemesinin yukarıda birikmesi için bir alan olması gerekliliğidir. Katlanır garaj kapısı fiyatları kapının özelliklerine göre değişmektedir. Kapının yüksekliği ve genişliği, takılacağı alanın eğimi ve yatak özellikleri, kullanılan malzemelerin kalitesi, sensör ve motorları, kumanda ya da buton gibi özellikleri, kapının tasarımı gibi özelliklere bağlı olarak katlanır garaj kapısı fiyatları değişmektedir. Katlanır garaj kapısı fiyatları hakkında en kesin bilgi için firma ile iletişime geçip garaj kapısı hakkında net bilgiler vererek fiyat bilgisi almak doğru olacaktır.

Katlanır Garaj Kapısı Özellikleri Nelerdir?

Yukarı katlanan kapılar dış cephe açısından estetik bir görünüm sunmakla birlikte oldukça dayanıklı olması ve hızlılığı sayesinde işleri pratikleştirmek için çok avantajlı bir tercihtir. Isı yalıtımı da yüksek seviyede olan bu kapılar enerji tasarrufuna yardımcıdır. Katlanır garaj kapıları genellikle araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde tercih edilmektedir.Uzun ömürlü ve sağlam sistemler olduğundan kullanım ömrü de uzundur. En öne çıkan özelliği ise hızlı olması ve dayanıklılık özelliğidir. Kendine özgü sistemleri ile dış ortamdaki sıcak ve soğuk havayı içeri yansıtmaz ayrıca rüzgara karşı etkili bir soruma sağlamaktadır.

Katlanır Garaj Kapısı Hangi Mekanlarda Tercih Edilmelidir?

Özellikle çalışma trafiği yoğun bölgelerde kullanılan bu PVC kapılar ısı, toz ve rüzgar izolesi açısından çok etkilidir. İç ve dış mekanlarda kullanımı tercih edilen PVC kapıların motorları da çok sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Tasarım ve renk olarak istenen şekillerde üretilebilen katlanır kapılar temizleme açısından da avantajlıdır. Katlanabilir PVC kapılar sürekli yalama gerektirmez, yılda iki kez yağlanması kapı ömrünü uzatır. Ayrıca yoğun kullanım açısından da çok uygun olan katlanır garaj kapıları kapalı alan garajları için çok uygundur ve en çok bu yönde tercih edilmektedir. Ayrıca çoğu zaman garantili olan bu kapılar beklenmedik durumlar düşünüldüğünde de oldukça avantajlıdır.

katlanır garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - garaj kapısı fiyatları
Katlanır Garaj Kapısı Fiyat

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir