Katlanır Garaj Kapısı

Katlanır Garaj Kapısı

Katlanır garaj kapısı özellikle müstakil evler, apartman garajları ve villalar gibi konutun içine garaj koymanın mümkün olduğu alanlarda çok sık karşımıza çıkmakta. Bu teknoloji özellikle İngiltere, Amerika gibi evlerin müstakil olduğu ülkelerde oldukça yaygın bir kullanıma sahip üstelik de bu gibi ülkelerde yeni bir teknoloji de değil. Garaj kapılarının pek çok tipi bulunuyor. Manuel veya otomatik olabilen bu kapılar garajınızdaki aracınızın güvenliğini sağlıyor, aracınıza zarar gelmesini engelliyor.

Firmamız size sunduğu hizmet ile evinizin garajını daha güvenli bir hale getiriyor. Yılların tecrübesi ile sektörde iyi bir isim yapmış ve çalıştığı tüm müşterilerinden olumlu referanslar almış bir firma olmak bizlere gurur sizlere ise güven veriyor. Firmamız aynı zamanda sizlerin satın aldığınız ürünlerin kurulumu bittikten sonra da periyodik bakım ve arıza durumlarında teknik destek ekibiyle de yanınızdadır. Periyodik bakımları yapılan ürününüzün kullanım ömrü uzar ve alışverişiniz daha karlı bir hale gelir.

Kullanım Alanları

Katlanır garaj kapısı sitelerin garajlarında, müstakil evlerin garajlarında, villaların garajlarında, özellikle de dar alanlarda oldukça kullanışlı bir seçenektir. Böylece kapının açılması ile daralan alan minimuma indirilir ve yer kazanılmış olur. Bunun yanı sıra bu garaj kapıları sayesinde aracınız daha güvende olur ve bunun yanı sıra uyguladığınız garaj alanı içerisinde yerden tasarruf etmenizi sağlar.

Model Seçenekleri

Katlanır garaj kapısı pek çok farklı tipte üretilmekte ve kullanılmakta. Ayrıca farklı tipte pek çok çeşit olmasının yanı sıra özellikleri bakımından da alt kategorilere ayrılabilir. Fakat en çok kullanılan modellerin bazıları yana veya üste kayarak katlanan kapılar, kepenk şeklindeki garaj kapıları olarak sıralanabilir. Bunun yanı sıra bu kapılar motorlarına, boyutlarına ve açılma şekline bağlı olarak da çeşitlenir.

Teknik Detaylar

Bazı kapılar uzaktan kumanda ile açılırken bazıları ise sensörlüdür ve aracınızı tanıyan çeşitlerine kadar pek çok çeşidi vardır garaj kapılarının. Bu çeşitlerin yanı sıra garaj kapılarının rulo olarak katlanan modelleri, üç parçaya katlanan modelleri gibi farklı modelleri bulunur. Burada dikkat etmeniz gereken açılma ve kapanma süresi, acil durumda kolay açılması, motor gücü ve sağlamlığıdır. Ayrıca kapının sağlam olması da aracınızın güvenliğini sağlayan en önemli detaylardan birisidir. Detaylı bilgi için ise iletişim bilgileri üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir