Kumandalı Garaj Kapısı

Kumandalı Garaj Kapısı

Garaj kapıları, araç sahibi olan ev sakinlerinin sıklıkla kullandığı sistemlerden biridir. Bu alanda kaliteli hizmet veren firmamız, güvenlik tehlikesine karşı oluşabilecek tüm problemleri ortadan kaldırmayı hedefleyen kaliteli bir sistem geliştirilmiştir. Genellikle hırsızlık, olumsuz hava şartları ve bina yapısının korunmasını gibi etmenler göz önüne alındığında kumandalı garaj kapısı kullanımının sağladığı olanaklar hizmet kalitesini ön plana çıkarmaktadır. Araç sahiplerinin otomobil içerisinde kullanabilecekleri bir kumanda vasıtasıyla garaj alanlarına ulaşımının gerçekleştirildiği bu hizmet güvenlik bakımından da yeterli olanakları sağlamaktadır. Özellikle kış aylarında araç park etme probleminin önüne geçerek hane sakinlerini konfor alanlarıyla buluşturan kumandalı garaj kapısı avantajları evlerde hırsızlık tehlikesini de önleyen bir unsur haline gelmektedir.

Kullanım Alanları

Uzaktan kumandalı garaj kapılarının genel kullanım alanları başta siteler ve apartmanlar olmak üzere, atölyeler ve depolar olarak bilinmektedir. Araçlarının giriş çıkış faaliyetlerinin gerçekleştirildiği her alana verilebilen bu hizmetin avantajlarından biri de pratik kullanımıdır. Güvenlikle ilgili oluşabilecek açıkları en aza indiren sistem, garajlar içerisinde yer alan araçlar için de avantaj sağlamaktadır. Bireysel ve kurumsal şirketlerde de tercih edilebilen kumandalı garaj kapısı son yıllarda sıklıkla kullanılan, firmamız tarafından müşteri memnuniyeti ilkesi gereğince kısa zamanda tedarik edilebilen ürünlerdir.

Teknik Detaylar

Garaj kapılarında kullanılan bu sistemin iç ve dış alanlarda güvenliği sağlaması adına açılma ve kapanma fonksiyonlarının yer bakımından uygunluğu önem taşımaktadır. Özellikle kumandalı garaj kapısı kurulumunda yana, yukarıya veya tavana doğru açılan sistemlerin kurulumu için dış alanların da bu imkanı sağlayabilecek nitelikte hazırlanması gereklidir. Herhangi bir iç alanda da 90 derecelik açının sağlanabilmesi halinde kumandalı garaj kapılarının kurulumu gerçekleştirilmektedir. Bu durum aynı zamanda hem dekoratif bir çözüm ünitesi hem de misafir karşılamada sunabilecek ekstra bir kolaylık haline gelmektedir. Bu alanda yetiştirilmiş teknik donanımlı personellerin kurulumunu gerçekleştirildiği kumandalı garaj kapıları uzun süreli kullanıma uygun elektronik aksamlar aracılığı ile hazırlanmaktadır. Aynı zamanda hava şartlarının el verişli olmadığı durumlarda da kumanda panelinde herhangi bir aksaklık meydana gelmeden müşterilere kaliteli hizmet sunulabilmektedir.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir