Lentus Motor

Otomatik kapı sistemlerinde güvenliği sağlamak amacıyla müşterinin her ihtiyacına uygun şekilde tasarlanır. Tek tuşla kullanım kolaylığı sağlar. Radyo alıcı sistemleri sağlar. İlgili markadan oluşan Lentus Motor motorlarda villa ve toplu konutlar, teknik alanlar için bile yüksek seviyede koruma sağlanmaktadırlar.  Motor dış yapımları darbeye karşı dayanıklı olan kumandalı kontrolü sağlayan ürünlerdir. En üst seviyede yalıtım sağlar. Yüksek derecede sağlam panellere sahiptir. Seri ve hızlı şekilde açılmasını sağlayabiliriz.
Depolama alanlarını korumak amacıyla yüksek derecede kullanımı kolaylaştıran bu ürünlerde 2 yıl garanti vardır. Rüzgâr ve ısı kaybını engellemek için motor kapasiteleri en yüksek seviyede olmaktadır. Kullanım sıklıkları ve çalışma gerilimleri değişir. Kayan kapılarda bile açılma hızları değişim gösterir. İtalyan markaya ait olan Lentus Motor sistemlerinde kaliteli çark sistemleri yapılır. Emniyeti sağlayan yüksek ağırlıklara sahip ürünlerdir. Kullanım sıklıkları uzun yıllara dayanan motorlarda elektrik tüketimi en aza indirmek için geri kazanım üniteleri yapılır. Ana parçalarda kaliteli dökümler vardır. Zarif tasarımları olan bu ürünlerde geniş kolon dengesi ile birlikte çift yönlü çalışma sistemleri vardır. Kanatlı dengeyi sağlayabilecek elektromekanik sistemi kolay olan motorlardır. Pres kalitesi dayanıklı olan elle kapı açılımlarını kolay hale sokacak sistemle çalışır. Koruma aktivitesi sağlayan binlerce çeşit modelleri olan ürünlerdir. Motorun ana çalışmasını sağlayan program dengesi orijinal yedek parça garantisindedir.
Her sektöre uygun olan Lentus Motor dayanıklı akü sistemine sahiptir. Sürgülü kapılarda, acil ameliyat girişlerinde oldukça seri çalışan ürünlerdir.  Yana açılan, hızlı açılan yangın kapılarında bile oldukça seri çalışan motorlardır. Ayrıca ilgili motorlarında set içeriğinde detaylı programlama yapılabilir. Flaşör kalitesi bile yüksek sınıf maldan yapılmıştır. Açılma hızlarındaki dengeyi sağlayan bu ürünlerde kullanım sıklıkları %50 oranlarında olmaktadır.

lntsmotor

1 thought on “Lentus Motor”

  1. Geri bildirim LENTUS MOTOR – Otomasyon Dünyası TR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir