Otomatik Antrepo Kapıları

Otomatik Antrepo Kapıları

Antrepo kapıları genellikle endüstriyel sanayinin yaygınlaştığı yerleşimlerde tercih edilen garaj üniteleridir. Ürün girişinin sağlayan korunaklı yapısı ve yüksek performans özelliği gösteren kaliteli malzemeden üretilmiş aksamı ile firmamız tarafından garantili hizmet olanaklarının sağlandığı otomatik antrepo kapıları pek çok tesiste kullanılmaktadır. Pencere, servis kapısı ve yalıtım gibi süreçlerde de bu alanda uzmanlaşmış ekibimizin gerçekleştirdiği çalışmalar ürünlerin kalitesini ön plana çıkarmaktadır. Özellikle güneş ışığından faydalanmak isteyen müşteriler için entegre edilen pencereli paneller hem firmaların beklentilerini karşılamakta hem de montaj süreci kısa vadede tamamlanabilmektedir. İki farklı servis kapısı bulunabilen ürünlerde kullanıcıların beklentilerine göre farklı montaj biçimleri de tercih edilebilmektedir.

Kullanım Alanları

Başta ürün giriş-çıkışının yapıldığı fabrikalar olmak üzere, endüstriye ayrılmış tesisler, antrepolar, depolar ve askeri alanlarda kullanılan otomatik antrepo kapıları gerekli ortam koşullarının hazırlandığı her yere monte edilebilmektedir. Genişliği ve açıklığı ile genellikle lojistik firmalarında kullanılan kapıların sağladığı en büyük fayda, otomatik olarak açılıp kapanabilme özelliğidir. Bu özellik sayesinde pek çok fabrika ürünleri manuel olarak belirli bir yerde muhafaza etme zahmetinin önüne geçmekte, teknolojinin sağladığı tüm olanakları şirket bünyesine dahil edebilmektedir. Özellikle kurumsal firmaların ulaşım kanallarında tercih ettikleri bu hizmeti geniş hacimli tesisler ve kargo firmaları da kullanabilmektedir.

Teknik Özellikler

Maksimum 2480 mm uzunluğunda tasarlanan otomatik antrepo kapıları genişlik bakımından 3500 mm’ye uzanabilen ölçüm değerleri barındırmaktadır. Otomatik çalışma prensibinde kullanılan elektronik aksamlar ürün giriş çıkışının sağlandığı durumlarda çalışanlara doğrudan hizmet edebilecek akıllı bir teknolojiye sahiptir. Alüminyum, galvaniz, poliüretan dolgu, çelik sac gibi kaliteli metalik malzemelerden üretilen antre kapıları olumsuz hava şartlarında da çalışabilen kolay kullanıma sahip ürün gruplarıdır. Tercihe göre firmanın beklentilerine uygun ebatlarda da üretilebilmektedir. Özellikle farklı renklerde tasarlanabilen pencere grupları ve yalıtım sürecinde sağlanan hizmet kalitesi Avrupa standartları ölçeğindedir. Bu durum aynı zamanda ürünlerin sağlık koşullarına uygun olarak muhafaza edilmesini de uygun hale getirmektedir. Servis kapıları orta, sol ve sağ olarak üç farklı şekilde tasarlanabilmekte, açılış panelleri dışa gelecek şekilde müşterilere sunulmaktadır.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir