Otomatik Bahçe Kapıları

                                                                OTOMATİK BAHÇE KAPILARI

Otomatik bahçe kapıları, pek çok mekana giriş yaparken kullanılabilen,  güvenli giriş çıkış sağlayan kapılardır. Kayar sistemli bu otomatik kapılar, hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde üretilmektedir. Firmamız, sizlerin güvenliği ve konforu için en uygun ürünlerle en kaliteli kapıları üretmektedir. Bahçe kapıları farklı boyutlarda renk ve modellerde yer almaktadır. Sizler zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek, uzun yıllar sorunsuz kullanabilmektesiniz. Otomatik bahçe kapısı fiyatları modellere göre farklı fiyat yelpazesine sahiptir.

Kullanım Alanları

Ev, site ve iş yerlerinde çokça tercih edilmektedir. Motorlu sistemleri ile sizlere oldukça kolay ve hızlı bir geçiş imkanı sunmaktadır.   Günümüzde bu tür kapılar çok fazla ter edilmektedir. Hijyen açısından el değmeden çalışan bu modeller, özellikle iş yerleri için vazgeçilmezlerdendir.

  Teknik Detaylar

Otomatik bahçe kapıları giriş çıkışın fazla olduğu iş yeri gibi alanlarda çok uygundur. Zamandan tasarruf sağlanmasına yarar. Böylece hızlı ve seri bir geçiş sağlanır. Motorlu sitemleri olduğu için herhangi bir aksaklığa neden olmaz.  Ama ev tipi için yana kayan bahçe kapıları daha uygun durumdadır. Bu şekilde giren çıkandan haberdar olursunuz. Ve sizden habersiz bir giriş olmaz.  Otomatik bahçe kapıları ahşap, ferforje ve alüminyumdan üretilebilmektedir. İhtiyacınıza veya zevkinize göre tercih edebildiğin tüm modellerimiz oldukça şık ürünlerdir.  Bahçe kapılarının motorlu sistemleri bulunmaktadır. Bahçe kapıları 400 kg’dan 1200 kg kadar ulaşabildiği için büyüklüğüne göre kullanılan motor da farklılık göstermektedir. Bahçe kapısı motorları monofaze elektrik enerjisinin yardımı ile çalışabilmektedir. Açılma ve kapanma hızı ise 4 saniye kadardır. Ayrıca sıkışma ya da takılma gibi durumlar oluşmaması için emniyet fotoselleri kullanılmaktadır.  Firmamız ürünleri her türlü soruna karşı önlem alarak üretmekte ve sizlere sunmaktadır. Otomatik bahçe kağısı fiyatları da bu bağlamda verilen önemin ve kalitenin yanında oldukça uygun düzeyde tutulmaktadır.

  Model Seçenekleri

Otomatik bahçe kapıları, tamamen el değmeden çalışan modellerden oluşmaktadır. Ama ev kullanımı için yana kaydırarak çalışan yarı otomatik modeller de yer almaktadır. Kullanım alanına ve ihtiyaca göre tercihinizi yapabilmektesiniz.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir