Otomatik Bariyer

Uzaktan kontrol sağlayan Otomatik Bariyer kapı kontrolü olan zincir destekli çalışabilen dinamik yapıda olan araç kontrol sistemleridir. Gücüne bağlı olarak destekleyici sistemde düzenli zaman ayarlamaları olan estetik yapılı olan bazılarının sitili olduğu sağlam hidrolik çalışma prensiplerinin olması demir aksamlı olan ve dışarıda olan su gibi doğal nedenlerden asla etkilenmeyen sistemleridir. Yüksek derecede dayanıklı olan her mevsim kullanılacak olan güçlü engellenici güç veren mekanik kontrollü belirli testlerden gelen ve belirli ağırlıkları olan yazılım destekli çalışan sistemlerdir.
Çalışma basınçlarına maksimum ya da minimum hidrolik sisteminin aktif olması aslında seri çalışmasına göre belirlenen Otomatik Bariyer demir aksamlarının kalitesine göre değişen performans arttıran özellikleri olan ve belirli plan içinde araç giriş kontrol mekanizmasın sağlar. Belirli teknik özellikleri uzunlukları belirli tonaj ağırlıkları olan aslına otopark otomasyonu da olarak adlandırılan ciddi yazılım destekli çalışan katlı otoparklarda bile düzeni sağlamaya yarayan yüksek maliyetli olan sistemlerdir.  Ekonomik günlük çıkışı kontrol etmek amacıyla haftalık ya da aylık raporlama sistemine sahip olan yazılımlardır. Kendine has mevsim koşullarında çalışması olan yazar kasa sisteminde de aktif olabilecek kolay kullanımları olan kasis kontrolü sağlamak amacıyla yol durumuna göre araç kontrol sistemidir.
Müşteri araç organizesini yaparken belirli bilet sistemlerinde hareket eden Otomatik Bariyer iç düzeneklerinde bilet okuyucuları olan yarı otomatik ya da tam otomatik sistemde çalışan hatta ödeme noktaları olan kontrol panelli sistemlerdir. Bu yazılımlarda destekleyici olan dil programları olmaktadır. Aslında bir nevi içerisinde bilgisayar düzeneklerini barındıran ISO standartlarında denetim raporlama sağlayan otomasyon sistemleri olmaktadır. Bazı sistemde tur kontrolleri sağlayan otomatik sistemde döner kapısı olan mantar kontrolleri sağlayan kart okuyucu düzenekleri olan güvenlik sistemli çalışan ürünlerdir.

otobariyer929

1 thought on “Otomatik Bariyer”

  1. Geri bildirim OTOMATİK BARİYER – Otomasyon Dünyası TR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir