Otomatik Fabrika Kapıları

Otomatik Fabrika Kapıları

Günümüz dünyasında gerek özel iş yerlerinde olsun gerekse devlet iş yerlerinde olsun güvenlik önemlerine çok fazla önem verilmektedir. Özellikle fabrika gibi büyük iş merkezlerinde yapılan işin kıymeti ve önemi fabrika sahipleri için oldukça önemlidir. Bu noktada fabrika sahiplerinin güvenli bir şekilde tercih ettiği otomatik fabrika kapıları gün geçtikçe gerekliliğini korumaya devam ediyor. Otomatik fabrika kapıları endüstriyel anlamda her türlü fabrika ya da depo gibi binaların mal giriş ve çıkışlarında, yükleme ve boşaltma yerlerinde kullanılan en uygun sistemdir. Kullanışlı olmasının yanında estetik bir görünüme sahip oluşları ve uzun ömürlü özellikte dayanıklı kapı tipleridir. Uygulandığı yerlerde güvenliği kusursuz bir şekilde sağlayıp bunun yanında olabilecek enerji kayıplarının da önüne geçer. Aynı zamanda ısı tasarrufu sağlayıp, riyel tipli kapılar çelik panellerden oluşmaktadır. En kaliteli hizmet anlayışını kullanıcılara sunmak amacı ile emek veren firmamız geniş yelpazesi ile hizmet veriyor. Güvenli otomasyon özelliklerine sahip üretmiş olduğu fabrika kapıları ile her geçen gün günümüz teknolojisinden faydalanmaya devam etmektedir.

Kullanım Alanları

Firmamızın üretmiş olduğu otomatik fabrika kapıları kaliteli ve güvenli özelliklere sahiptir. Özellikle büyük işlerin yapıldığı fabrika giriş ve çıkışlarında kullanılır. Fabrika ve depo gibi yerlerde mal giriş ve çıkışlarında, yükleme ve boşaltma yerlerinde kullanılır.

Teknik Detaylar

Otomatik fabrika kapılarının tavana paralel bir şekilde kayarak açılıması ile birlikte mekanın büyüklüğünden tasarruf sağlanır. Otomatik fabrika kapıları seksiyonel  özellikte olup standart butonlu, zincirli manuel çekme tip, fotoselli, radarlı, uzaktan kumandalı gibi çeşitleri de bulunur. Ayrıca bu kapılarda bulunan paneller, kapının açılıp kapanması sırasında birbirine geçebilir ve herhangi bir parmak sıkışmasını önleyebilecek özellikte tasarlanmıştır. Bunun dışında kapı panellerine aydınlatma amacı ile istenilen düzeyde çift cidarlı akrilik camdan oluşan pencere sistemleri ile servis kapısı da açılabilir.

Model Seçenekleri

Firmamızın kullanıcılara sunmuş olduğu zengin yelpazeye sahip otomatik fabrika kapıları modellerini firmamıza ait ürün katalogundan inceleyebilirsiniz. Çok çeşitli olarak üretilen otomatik fabrika kapıları istenilen zevke ve özelliğe göre tasarlanarak karşınıza çıkıyor.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir