Otomatik Garaj Kapı Sistemleri

OTOMATİK GARAJ KAPI SİSTEMLERİ

 

Gündelik yaşamda Otomatik Garaj Kapı Sistemleri teknolojinin gelişmesiyle oldukça tercih edilen ve kullanışlı birer araç olmuştur. Bu sistemler sağlamlık, güvenirlilik, hijyenik, şık ve estetik olmasından dolayı insanlar tarafından oldukça çok rağbet görmektedirler. Bu kapıların çalışma prensipleri ise kullanıldığı yere göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse otomatik kapı sistemimizi bir bahçe kapısına uyarlayacaksak kapı her iki yöne ve ya bir yöne doğru kumanda vasıtasıyla açılır. İçeri girildikten sonra tek tuş ile kapı kapatılabilir.

Otomatik garaj kapı sistemleri alanında önder olan firmamız ise en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmayı bir görev edinmiştir. Firmamızda özel tasarımlarınızın da şekillenip uygulamaya alınabileceğini gururla söylemek isteriz. Bu hizmetlerimizi kaliteli ve uzun süre kullanabilmeniz için gerekli güncel teknolojik aksama sahip olan firmamız müşterilerine birinci sınıf kaliteli hizmet vermektedir. Sizlerin sayesinde otomatik kapı sistemlerimiz gün geçtikçe ilerlemeye devam etmektedir.

 

KULLANIM ALANLARI

 

Günümüzde vaz geçilmez olan, şık, estetik ve kolay kullanımlı tasarımıyla mimari yapılarınızın vazgeçilmezi otomatik garaj kapı sistemleri, farklı model ve renkleriyle imal edilip hizmetinize sunulmaktayız. Otomatik garaj kapı sistemlerini iş yerinizde ve evinizde kullanabilirsiniz. Bu sistemler hayatımızı oldukça keyifli ve huzur verici yapmakla birlikte dokunmadığımız için oldukça hijyeniktir.  Garajınıza uygun renkte, uzun süre kullanabileceğiniz tasarımlarla firmamız müşterilerine hizmet vermektedir.

Otomatik garaj kapı sistemleri kapıya dokunmamız gerekmediği için hijyeniktir. Uzaktan kumandası sayesinde kapıyı açıp içeri gireriz ve sonrasında kumandayla kapatabiliriz. Bu sistemler doğrudan elektrikle eve bağlıdır ve birde şalter panosu bulunmaktadır. Her hangi bir elektrik dalgalanmasında bile kapılarımıza bir zarar gelmemektedir. Kapılarımızı sizin ihtiyaçlarınıza uygun olması için gerekli ölçüleri aldıktan sonra içeri veya dışarı, yukarı veya aşağı açılırken herhangi bir zarar vermemesi için gerekli önlemleri almaktayız. Elektrik kesintisi durumunda  manuel olarak müdahale ederek kapımızı istenilen konuma getirebiliriz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sırada gelmektedir.

 

MODEL SEÇENEKLERİ

 

Otomatik garaj kapımızı seçerken dikkat etmemiz gereken noktaların ilki kullanacağımız mimari yapıya uygunluğu olmalıdır. Özellikle açılma ve kapanmada iç ve dış taraftan herhangi bir şekilde zarar verici olmaması gerekmektedir.  Bu sistemler tavana doğru açılan, yana doğru açılan sistemler , spor kapı sistemleri veya doksan derece açılabilen sistemler olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. Bu sistemler arasında eğer dekoratif fikirleriniz olursa onları da sistemlerimize uygulayıp size en iyi hizmeti vermekteyiz.

Otomatik garaj kapı sistemlerimiz son derece kolay kullanımı ile her kesimin kullanabileceği bir otonom sitemdir. Sistem özellikleri

-Kumanda vasıtasıyla uzaktan yönetim,

-Mimari yapınıza en uygun şekilde yataklama çözümleri üreterek, sistemi size özel tasarım,

-Hava şartları ve darbelere dayanıklı birinci sınıf malzeme,

-Otomatik kapı sistemlerimiz emniyet sistemleriyle tamamen müşteri güvenliği,

-Sizin mimari yapınıza özel seçilmiş desenlerle dekorasyonunuza renk katacak hizmetler sunmaktayız.

Bu sistemlerden size uygun en iyisini seçerek gelen misafirlerinizde şaşırta bilirsiniz.

images

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir