garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - garaj kapısı alıcısı

Otomatik Garaj Kapısı Alıcısı

Otomatik Garaj Kapısı Alıcısı

Günlük hayatımızda gelişen teknoloji ile birlikte pek çok ürün insanlığın konforunu artırmak amacıyla kullanılmaya başlanmakta olup bunlardan birisi hem evlerde hem de işyeri gibi yapı alanlarından güvenliği sağlama ve zararlı dış etkenlerden korunma amacıyla tercih edilen otomatik garaj kapılarıdır. Son derece gelişmiş yöntemler ve kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen bu ürünlerin kullanımını kolay ve pratik bir hale getirebilme amacıyla Otomatik Garaj Kapısı Alıcısı modelleri satışa sunulmaktadır.  Uzaktan kontrolü sağlayan bu akıllı ürünler üstün niteliklerle donatılmakta ve polyester malzemeler tercih edilerek imal edilmektedir. Elektrik kesintisi gibi olumsuz koşullarda alıcı düzeneğinin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlama adına güç kaynağı eklentisi sistemde devreye girmekte ve gerektiğinde manuel kullanım imkanı da sağlanmaktadır.

Otomatik Garaj Kapısı Alıcısı Teknik Özellikler

Garajlar haricinde panjur ve otomasyon sistemlerinde de tercih edilen Otomatik Garaj Kapısı Alıcısı 2 kanala sahip olup çalışma voltajı ise 220 Volt şeklindedir. 2 yönlü motorlarda kullanılabilme özelliğine sahip olan ürün Fix ve Rolling kod yapılarında sorunsuz ve uzun ömürlü bir şekilde çalışabilmektedir. Alıcı kumandası üzerinde Rolling kod yapısı tercih edildiğinde 30 adet şifre tanıtılabilirken Fix kod yapısı tercih edildiğinde bu rakam 42 adet seviyesine yükselmektedir. Standart ölçülerde imal edilen alıcıların çalışma frekansı ise yaklaşık olarak 434 MHz düzeyindedir. Aşırı yükten korunmayı sağlayacak şekilde yapılandırılan alıcı modellerine 30 metre uzaklıktan kumanda ile sinyal gönderimi sağlayabilme imkanı bulunmaktadır.

Otomatik Garaj Kapısı Alıcısı Diğer Hususlar

Alarm ve uyarı gibi fonksiyonlarını aküden aldığı enerji ile sağlayan ve 0 ile 40 derece arasında değişen ortam sıcaklıklarında sorunsuz kullanım vadeden Otomatik Garaj Kapısı Alıcısı ürününün gücü ise 750 Watt seviyesindedir. 4 adet akü bulunan modelin akülerinin ömrü 5 yıla kadar çıkabilmektedir. Cihaz içerisindeki göstergelerde şebeke ve inverter gerilim değerlerinin görülebilmesi mümkün olmaktadır.  Alıcı modellerini satışa sunan firmalar sunduğu garantinin yanı sıra kullanıcılar tarafından talep edilmesi halinde bakım ve onarım ya da parça değişimi gibi işlemleri de yaygın servis ağlarında görev üstlenen uzman ve tecrübeli elemanları ile kısa süre içerisinde yerine getirebilmektedir.

garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - garaj kapısı alıcısı
Otomatik Garaj Kapısı Alıcısı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir