garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - otomatik garaj kapısı bahçeşehir - garaj kapısı motoru - garaj kapısı fiyatları

Otomatik Garaj Kapısı Bahçeşehir

Otomatik Garaj Kapısı Bahçeşehir

Bahçeşehir İstanbul’da konut anlamında çok gözde ve en çok tercih edilen ilçelerden biridir. İçinde bulundurduğu özellikle siteler ve müstakil evlerde garaj imkanı çoğu araç sahibi için artı bir özelliktir. Garaj dendiğinde ise akla ilk aracın park edileceği yerin güvenlikli olması ve park etmenin pratik gerçekleştirilebilmesi gelir. Burada da devreye otomatik garaj kapıları girmektedir. Otomatik garaj kapıları eski manuel kapılara göre hem pratiklik hem de güvenlik açısından çok fazla avantaja sahiptir ve son yıllarda hızla yaygınlaşmaktadır. Bu kapıların dayanıklılık, yağmur ve rüzgar, tozlara karşı da etkili olması temizlik ve estetik açısından büyük bir artıdır.

Otomatik Garaj Kapısı Bahçeşehir Özellikleri Nelerdir?

Aracı kötü havalardan korumak ve hırsızlık gibi olaylara önlem almak için kullanılan garajlarda birçok temel ve ekstra özellikler bulunmaktadır. En önemi özellikler ise ısı, ses yalıtımının ve toz geçirmemenin üst düzeyde olması, desen renk tasarım olarak kişiye göre tasarlanabilmesi ve mekanın dış cephesini güzelleştirmesi, manuel olarak da kullanılabilmesidir. Ayrıca otomatik garaj kapıları araçların plakalarının kameraları aracılığı ile görüntüleyerek sistemdeki veriler ile karşılaştırır ve böylece garaja istenmeyen hiçbir müdahale yapılamaz, üst düzey güvenlik sağlanır. Ayrıca araç sahiplerine verilebilecek kumandalar aracılığı ile de garaj kapısı açılıp kapanması mümkündür. Bunların dışında elektrik kesintisi gibi durumlarda da hafif yapısından dolayı manuel olarak kolayca açılıp kapanabilir özelliğe sahiptir.

Otomatik Garaj Kapısı Bahçeşehir Fiyatları Ne Kadardır?

Otomatik garaj kapısı fiyatları birçok özelliğe göre büyük farklılık göstermektedir. Bu özellikler genel olarak mekan kapısının büyüklüğü/genişliği, kullanılacak motor, kullanılacak malzemenin kalitesi, otomatik garaj kapısının tasarımı ve müşterinin isteğine göre renk ve tasarım durumu, kullanılacak ek araçlar gibi birçok özelliktir. Ayrıca bu firmalar yalnızca yeni kapı üretimi değil, eski veya zarar görmüş kapıların yenilenmesi işlemini de gerçekleştirmektedir. Otomatik garaj kapısı hizmeti almaya karar vermiş kişinin öncelikle garaj kapısı hizmeti veren firmaların temsilcileri ile iletişime geçip garaj hakkında net bilgiler vermesi hatta direkt görsel olarak garajın gösterilmesi ve sonrasında anlaşmaya varılarak fiyat alımı yapılması sağlıklı olacaktır.

garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - otomatik garaj kapısı bahçeşehir - garaj kapısı motoru - garaj kapısı fiyatları
Otomatik Garaj Kapısı Bahçeşehir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir