garaj kapısı - garaj kapısı fiyatları - otomatik garaj kapısı beylikdüzü

Otomatik Garaj Kapısı Beylikdüzü

Otomatik Garaj Kapısı Beylikdüzü

Beylikdüzü ilçesi, İstanbul’da halkın yoğunlukla yaşadığı, araç ve konut sayısının da oldukça fazla olduğu ilçelerde biridir. Bu araç ve konut sayısı fazlalığından dolayı araçlar park edecek yer bulma açısından bazen zorluk yaratabileceğinden sıklıkla garajlar kullanılmaktadır. Otomatik garaj kapısı Beylikdüzü hizmetleri çok gelişmiştir. Eskiden kullanılan manuel yönetimli kapıların ya da elle açıp kapamalı kepenkli kapıların yerini tamamen almış olan otomatik garaj kapısı günlük hayatta güvenlik ve pratiklik açısından çok tercih edilmektedir. Otomatik garaj kapılarının tercih edilmesinin asıl sebeplerinden biri de bu kapıların çok güvenlikli olması ve kişinin isteği dışında açılmaması, birçok farklı yöntemle kontrol edilebilmesi ve araç yaklaştığında bunu algılayarak kişiye kolaylık sağlamasıdır.

Otomatik Garaj Kapısı Beylikdüzü Avantajları

Genelde sitelerde ya da müstakil evlerde günlük hayatta araç sahiplerini ve çevredekileri rahat ettirmek için tasarlanan bu otomatik kapılar aracın gelişini tanıyarak kolayca açıılıp kapanan ve aracın girişine müsaade eden kapılardır. Ayrıca güvenlik açısından bu sistemi üst düzey yapan asıl şey ise bu kapıların kamera sistemi aracılığıyla yaklaşan aracın plakasını sisteme kayıtlı plakalar ile karşılaştırır ve böylece yalnızca istenen araçların garaja giriş yapabilmesi sağlanır. Ayrıca bunun dışında kumanda yoluyla da otomatik garaj kapısını yönetebilmek büyük avantajdır. Otomatik garaj kapıları özellikleri başlıca darbelere ve rüzgara karşı koruma, yağmur gibi durumlara karşı koruma, dekoratif görünüm, özel şifreli kumanda ya da buton seçenekleri, elektrik kesintilerinde elle de kolayca açılıp kapatılabilme özellikleridir.

Otomatik Garaj Kapısı Beylikdüzü Fiyatları

Otomatik garaj kapılarının fiyatları genellikle garaj kapısının büyüklüğü, garaj kapısının rengi, istenen dekorasyon ve tasarımsal özellikler, istenen ek özellikler gibi etkenlere bağlı olarak değişebilmektedir. Otomatik garaj kapısı yaptırmadan önce firmalar ile iletişime geçerek kapı hakkında bilgi verip ya da firma çalışanlarının mekanı görmeleri sağlanıp bir ön fiyat alınıp anlaşma sağlanabilir. İsteğe göre kişiselleşip çok farklılık gösterebilen kapılar rüzgara, su basması gibi beklenmeyen durumlara ve bazı kazalara karşı güvenli ve dayanaklı şekilde üretilmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesine göre de fiyatlar değişebilmektedir.

garaj kapısı - garaj kapısı fiyatları - otomatik garaj kapısı beylikdüzü
Otomatik Garaj Kapısı Beylikdüzü

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir