garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - otomatik kapı - otomatik kapı sistemleri - garaj kapısı malzemeleri

Otomatik Garaj Kapısı Malzemeleri

Otomatik Garaj Kapısı Malzemeleri

Otomatik kapı sistemleri günümüzde her alanda sıkça rastladığımız güvenlik tedbiri olarak kullandığımız malzemelerdir. İnsanların güvenlik konusuna önem vermesinden dolayı teknolojinin ilerlemesi de bu yönde üretimlere geçildiğinin göstergesidir. Otomatik kapı sistemleri günümüzde alışveriş merkezleri, hastaneler, iş yerleri, garaj girişleri vs. birçok alanda kullanılmaktadır. Otomatik kapı sistemleri darbelere yanıcı maddelere dayanıklı olduğu gibi dış ortamdan gelebilecek herhangi bir olumsuzluktan dolayı da iç mekanı korumaktadır. Kolay kullanımı ve güvenli olduğu için tercih edilir. Otomatik garaj kapısı malzemeleri oldukça kolay bulunan ve dayanıklı parçalardır

Otomatik garaj kapısı malzemeleri kolay montajı ve birçok seçeneği ile müşterilerimize sunulmaktadır. Otomatik garaj kapılarında kullanılan malzemeler birkaç başlık altında toplayabiliriz bunlardan bazıları şunlardır.

Profiller; Otomatik garaj girişlerinde montajı için kullanılan çelik ten üretilen profiller istenilen boyuta ve renge göre müşterilerimize temin edilmektedir. Profiller maksimum seviyedeki güvenli oluşuyla ve son teknoloji kullanarak garaj kapılarına özel olarak üretilmektedir.

Motorlar; Otomatik kepenk sistemlerinde olduğundan daha ağır bir yük kaldırabilen otomatik garaj kapısı motorları oldukça güçlü ve yüksek kilolara dayanabilen özelliği vardır. Üretim teknolojisi diğer kepenklere göre daha hassastır. En yüksek güvenlikli şekilde üretilir ve maksimum kullanım sağlar.

Kumandalar ve Alıcılar; Otomatik garaj giriş sistemleri isterseniz fotoselli isterseniz uzaktan kumandalı olarak ayarlanabilen ve programlana bilen ana kartları bulunmaktadır. Müşteri isteklerine göre Firmamız tarafından hizmet verilmektedir

Güç Kaynağı; Otomatik garaj giriş sistemlerinin olmasa olmazlarından olan güç kaynakları herhangi bir elektrik kesintisinde veya olumsuz bir elektrik iletilmemesi durumunda size hissettirmeden devreye girer ve güvenli bir şekilde geçişinizi sağlamaktadır.

Firmamız tarafından sizlere sunulan Otomatik garaj kapısı malzemeleri temini yapan firmamız sizleri en kaliteli malzemelerle buluşturuyor ve hizmet veriyor. Türkiye’de birçok merdiven altı firmanın bulunduğu ve yeterli servis belgeleri olmadan çalıştıklarını bilmekteyiz. Yeterli servis belgesi olmayan ve malzemeleri size nasıl temin ettiğini açıklayamayan firmalar tarafından yapılan işlemler ileride daha büyük maliyetli sorunlara yol açmaktadır. Mutlaka yetkili servisi ve yetkili bayisi olan firmalardan Otomatik garaj kapılarını temin etmenizi önermekteyiz.

garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - otomatik kapı - otomatik kapı sistemleri - garaj kapısı malzemeleri
Otomatik Garaj Kapısı Malzemeleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir