garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - seksiyonel garaj kapısı

Otomatik Garaj Kapısı Sarıyer

Otomatik Garaj Kapısı Sarıyer

Sarıyer ilçesi İstanbul’un en gözde ve güzel semtlerinde biri olmakla birlikte araç kullanımının da yaygınlaşmasıyla araç parkı ve garaj sorunları bulunmaktadır. Yeni yapılan çoğu evde bulunan garajlar için en pratik ve en güvenli yöntem olan otomatik garaj kapısı kullanımı birçok kolaylığı ve estetik olarak güzel görünümü de beraberinde getirmektedir. Pratik olmasının yanı sıra sisteminde bulunan kamera görüntüleri ile plakaları hafızasına alıp yalnızca kayıtlı plakaların içeri girişine izin vermesi üst düzey bir güvenlik sağlamaktadır. Ayrıca kullanan herkese birer kumanda verilip kumanda ile de kullanma olasılığı bulunmaktadır. Garaj girişi çok eğimli, dörtgen ya da kemerli olsa da otomatik kapıların mekana özel tasarlanıp monte edilmesi mümkündür. Ayrıca otomatik garaj kapıları garajın toz, kir, yağmur, rüzgar ya da darbelere karşı korunmasını sağlayacak dayanıklılıkta üretildiğinden garajın daha temiz ve hijyenik kalmasına yardımcı olur.

Otomatik Garaj Kapısı Sarıyer Özellikleri

Otomatik garaj kapıları yaptırılırken kişinin isteği doğrultusunda motor seçimi, malzeme seçimi, renk ve tasarım dizaynı gibi birçok özellik değiştirilip yeniden tasarlanabilir. Araçlar geçerken sistemdeki kayıtlar sayesinde plakayı tanır ve üst düzey güvenlik sağlanmış olur. Ayrıca özel sensörleri sayesinde araç geçerken kapanma veya açılmaması ve olası kazalar önlenmiştir. Elektrik kesintilerinde kapıların elle çok kolay şekilde açılıp kapanabilmesi de mümkündür.

Otomatik Garaj Kapısı Sarıyer Çeşitleri

Otomatik garaj kapısı çeşitleri kişinin isteği doğrultusunda tasarım, renk, dayanıklılık, fiyat açısından çok değişebilir. Bazı belirli otomatik garaj kapısı çeşitleri vardır. Bunlardan ilki panjur tipi garaj kapı modelidir. Bu modelde çok fazla yer bulunmayan alanlarda yer açılır. Seksiyonel garaj kapı modelleri ise genelde görselliğe önem verilen ve estetik bir görünüm sağlayan bir modeldir. Tek parça otomatik garaj kapısı modelleri biraz daha ilkel görünse de büyük mekanlarda kullanımı daha pratiktir. Bu çeşitler başlıca birkaç çeşit olup asıl seçenekleri otomatik garaj kapısı üreticisi firmalarla birebir görüşüp, kapıyı kişiselleştirerek belirlemek ve fiyatta anlaştıktan sonra takılmasına başlamak en doğru tercih olacaktır. Ayrıca eskimiş ya da hasar görmüş kapıların da bu firmalar aracılığıyla yenilenmesi mümkündür.

garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - seksiyonel garaj kapısı
Otomatik Garaj Kapısı Sistemei Sarıyer

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir