garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - garaj kapı sistemi - garaj kapısı fiyatları - garaj kapısı silivri

Otomatik Garaj Kapısı Silivri

Otomatik Garaj Kapısı Silivri

 İnsanların en önemli mal varlıklarından birisi olan taşıtlarını muhafaza etmek için çeşitli yöntemlere başvurdukları gibi bahçeli eve veya evinde garaja sahip olan kişiler bu nokta şanslı olanlar arasında yer almaktadırlar. Özellikle büyük şehirde yaşayanlar araçlarını yol kenarlarına park etmek zorunda kaldıkları için bazen sürprizlerle karşılaşabilmektedirler. Son dönemlerde binaların altına yapılan garajları daha güvenli hale getirmek üzere otomatik garaj kapısı sistemi uygulanmaktadır. Bu sistem sayesinde hırsızlık olayları yaşanmazken bina sakinlerinden başkaları araç koyamayacağı için araçlara dışarıdan zarar gelmemektedir. Binaların yanı sıra alış veriş merkezlerinin otoparklarında da kullanılan sistem sayesinde güvenlik en üst düzeye çıktığından Otomatik Garaj Kapısı Silivri bölgesinde de yoğun şekilde tercih edilmektedir.

Çalışma Sistemi İle Otomatik Garaj Kapısı Silivri

Otomatik Garaj Kapısı Silivri semtinde kullanılmaya başlanılması ile birlikte araç sürücüleri araçlarından inmeden kapılarını rahatlıkla açarak araçlarını güvenli şekilde park edebilmektedirler. Uzaktan kumanda sistemi ile de çalışabilen kapılar garaja yaklaşıldığında anda açılmaya başlayarak kapıların kenarında bulunan sensörler sayesinde aracın geçişi esnasında kendiliğinden kapanmayacaktır. Sensörler herhangi bir cisim algılamadığında veya kumanda üzerinde bulunan tuşa basıldığı zaman kendiliğinden kapanmaya başlamaktadır. Bu sistem sayesinde kapıyı kapatmayı unutsanız dahi motorlar devreye girerek kendiliğinden kapanacağı için güvenlikte bu sayede en üst düzete çıkarılmış olunmaktadır. Diğer bir hususta giriş anahtarları sadece bina sakinlerinde bulunacağından yabancı araçların girişleri engel olabileceği gibi özellikle şirketler tarafından kullanılan bu sistem sayesinde araç ve bina koruma altına alınmaktadır.

Güvenlik Açısından Otomatik Garaj Kapısı Silivri

İnsanların güvenlik ihtiyacının artması teknolojinin gelişmesi birlikte Otomatik Garaj Kapısı Silivri ilçesinde kapsamlı şekilde kullanılmaya devam edilirken bu sistemi tercih eden işyerleri ve bina sakinleri büyük bir sıkıntıdan kurtularak gönül rahatlığı ile araçlarını park edebilmektedirler. Sadece güvenlik açısından değil görüntü açısından da yapılan yerlere estetik bir görünüm sağlayan bu sistem araçları kış’ın soğuktan yazın sıcaktan korumaktadır. Firmalar müşterilerine sunduğu alternatifler doğrultusunda kullanılacak alana göre en uygun modeli belirleyerek sorunsuz kullanmaları için önceden fizibilite çalışması yapılarak müşteri memnuniyeti ve güvenliği ön planda tutulmaktadır. Araçlarının güvenliğini düşünenlerin tercih ettiği bu sistem sayesinde gönül rahatlığı ile araçlarını park edebilmektedirler.

garaj kapısı - otomatik garaj kapısı - garaj kapı sistemi - garaj kapısı fiyatları - garaj kapısı silivri
Otomatik Garaj Kapısı Silivri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir