Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı

Taşıt sayısının günden güne artmasıyla birlikte garajlar yeni mimarilerin vazgeçilmez parçalarından birisi haline gelmiştir. Otomatik garaj kapısı hem sağlamlığı hem de estetik duruşu garanti ederek size garajınızı güvenli tutma fırsatı sunar.

Şirketimiz garaj kapısı güvenliğinde dünyada son trendleri takip ederek değerli müşterilerine en kaliteli garaj kapısı modellerini meskeninize uygun şık tasarımlarla sağlamaktadır. Alanında uzman kadromuzun meskeninizde yapacağı incelemelerle, kullanım amacınıza en uygun model belirlenip tasarımı yapılarak montajı şirketimiz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir.

Kullanım Alanları

Otomatik garaj kapıları birçok alanda kullanılmaktadır. Bu alanlar müstakil villa ve ev gibi şahsi kullanıma yönelik olabilmektedir. Bunun yanında ortak garajı olan apartmanlarda, işyeri araç otoparklarında ve alışveriş merkezlerinde çoğul kullanıma da hizmet etmektedir.

Otomatik Garaj Kapısı Modelleri

Alüminyum ve galvaniz olmak üzere iki çeşit kalitede otomatik garaj kapısı modeli bulunmaktadır. Galvaniz modeller alüminyum olanlara göre paslanmaya, ısıya, hava koşularına ve sert darbelere karşı daha dayanıklıdır.

Kullanılan malzemenin kalitesinin yanında, garajın kullanılma amacına göre de farklı modeller mevcuttur. Garajın alanı kısıtlı ve alandan maksimum fayda amaçlanıyorsa, yukarı doğru açılan ve içe 90 derece açılan kapılar hariç diğer modeller bu kullanıma uygundur. Eğer garajdan eve geçilen ayrı bir kapı mevcut değilse bu durumda garaj kapısından yaya geçişine uygun ve bunu güvenli kılacak bir şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Store kapı hariç diğer modellerimiz yaya geçişine uygun olarak optimize edilebilmektedir.

Güvenlik ve Emniyet

Firmamızda sunulan otomatik garaj kapısı modelleri elektrik kesintilerine karşı manuel olarak da kullanım sağlamaktadır. İlaveten bu modellerde emniyet fotoseli de bulunmaktadır. Bu fotosel sayesinde garaj kapısı kapanırken altından bir cisim geçmesi durumunda kapı otomatik olarak durur ve açılmaya başlar.

Garajınızın Güvenliğine Şık bir Çözüm

Meskeninizin mimarisine en uygun seçim şirketimiz tarafından sunulan üstün kalitedeki ürünler arasından uzman kadromuzun rehberliğinde belirlenir. Ayrıca PVC ile maksimum ısı ve ses yalıtımı sağlanır. Bu sayede garajınızı taşıt park etmenin yanı sıra hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yer olarak da tasarlayabilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz modellerde uzaktan kumanda, buton ve şifreli kumanda gibi birçok farklı seçenek ile otomatik garaj kapınızı konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

images

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir