Nice Otomatik Kapı

Nice güvenlik sistemleri dünyaca üne sahiptir. Çeşitli alanlarda kullanılmak üzere güvenlik sistemleri geliştirmiş ve müşterilerin kullanımına sunmuştur. Bu anlamda Nice Otomatik Kapı sistemleri çok fazla tercih edilmektedir. Çok farklı ve çeşitli olmak üzere kullanım alanları mevcuttur. Otomatik kapı sistemleri farklı modellerde bulunmaktadır. Raylı ve otomatiktir. Fotosel sayesinde iki yana açılır ve kanatlı sistemlerdir. Cam panel ray üzerinde açılmakta ve kapanmaktadır. Her bütçeye uygun ve yüksek kaliteye sahip otomatik kapıları temin edebilirsiniz.
Tüm otomatik kapılar toplu geçişleri kolaylaştırmak ve belli güvenlik duvarları oluşturmak adına yaptırılır. Aynı zamanda iklimlendirme özellikleride bulunmaktadır. Kış aylarında rüzgarı keser, yaz aylarında da iç kısmın havasını korurlar. Bu alanda en sağlam ve güvenilir kapı sistemlerini Nice Otomatik Kapı modellerinde bulabilirsiniz. Üretim, satış, montaj ve satış sonrasındaki kaliteli hizmetleriyle Nice Türkiye faaliyetlerini sürdürmektedir. Otomatik kapılarda temel kumanda parçası fotoseldir. Fotosel kapıya belli bir mesafede yaklaşan insanlara karşı duyarlılık gösterir ve kapının açılması için motora emir yollar. Aynı şekilde insanlar kapıdan uzaklaştığı zaman sensör devreden çıkar ve kapı otomatik olarak kapanır. Kullanım ömürleri çok uzundur. Defalarca açılır ve kapanabilir. Düz pane, iki yana açılan ve dairesel otomatik kapılar en çok tercih edilenidir. Avm’ler, plazalar, üniversiteler, hastaneler, çeşitli kamu kurumları ve benzer diğer alanlarda kullanılmaktadır.
Kullanılan binalarda Nice Otomatik Kapı sistemleri kolaylık, güvenlik ve en önemlisi estetik kazandırmaktadır. Daha hoş ve güzel görünüm için otomatik kapılar son derece tercih edilir bir durumdadır. Zaman zaman güç kesintisi yaşanabilmektedir. Elektrik kesilmesi durumlarında bu kapılar elle kumanda edilebilmektedir. Hafif bir güç uygulaması ile birlikte kapı açılabilmektedir. Farklı sistemlerle birlikte entegre yapılabilmesi bir avantajdır.

nceotokapı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir