seksiyonel kapı -seksiyonel garaj kapı tamiri -garaj kapı tamiri

Seksiyonel Garaj Kapı Tamiri

Seksiyonel Garaj Kapı Tamiri

Otoparklardan fabrikalara, askeri tesislerden galeri ve atölyelere kadar birçok alanda giriş çıkışlar için değişik kapı modelleri kullanılabilinmektedir. Trafiğin yoğun olduğu bu tip depolama alanlarında, işyeri sahiplerinin ön planda tuttuğu tek nokta ise sorunsuz açılım ve kapanış sağlanabilinmesidir. Ancak kimi özel sektör bayileri sadece bu özellik ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda şekil olarak da iyi bir görünüm isteyebilmektedir. Yine de geniş alanlara hitap eden böylesi kapılar zamanla sıkıntı çıkarabilirler. Siz de hiç olmayacak bir zamanda mağduriyet yaşayabilirsiniz ki, biz bunu hiç istemeyiz.  Yine de bu tip bir sorun yaşıyorsanız bizi seksiyonel garaj kapı tamiri konusunda hiç çekinmeden ve beklemeden arayabilirsiniz.

Bizi aramadan hemen önce…

Sorunun çok büyük sebeplerden kaynaklanabileceği gibi kumanda pili ve diğer küçük malzemeler gibi ufak problemlerden de kaynaklanıyor olabilir. Lütfen önce kontrollerinizi kendiniz sağlamaya çalışın. Kumandanızı kontrol ederek başlayabilirsiniz. Seksiyonel garaj kapı tamiri konusunda çoğu zaman müşterilerimizin endişeye kapılıp bizi çağırma sebebi o kumandalardaki piller olabiliyor. Yenileri ile değiştirin ve tekrar deneyin.

Bundan başka darbe sonucu hasar oluşmuş kapılarınız için lütfen biz gelmeden müdahalede bulunmayın. Bazen küçücük bir parçayı değiştirerek bile halledebildiğimiz problemlere rastlayabiliyoruz. Ayrıca kapılarınızın kullanımı konusunda da daha dikkatli olmanızda fayda var.

Son olarak da…

Seksiyonel garaj kapı tamiri için illa da kapınızın çalışamaz duruma gelmesini beklemeyin. Bakımlarınızı periyodik olarak yaptırın. Daha büyük sorunların önüne böylece geçebilir ve yüksek ücretler ödemek yerine ufak meblağlar ile bunların önüne geçebilirsiniz. Biz firma bünyesinde bulundurduğumuz gezici ekiplerimiz ile size 7 gün 24 saat destek sağlayabiliyoruz. Konu ekibimize gelince ise içiniz rahat olsun. Sertifikalı çalışanlarımız yılları aşan tecrübeleriyle sizlere her sorununuz için %100 yardım etmeyi amaçlamaktadır. Bize telefon numaralarımızdan ulaşabilir ya da site üzerinden mesajlarınızı bırakarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizden aldığımız ilk bilgiler ışığında en kısa zamanda ev ya da iş yerinize ulaşım sağlayacağız. Alanında uzman kadromuz ile size baştan sona yardımcı olabileceğimiz konusunda şimdiden söz veriyoruz…

seksiyonel kapı -seksiyonel garaj kapı tamiri -garaj kapı tamiri
Seksiyonel Garaj Kapı Tamiri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir