Seksiyonel Garaj Kapıları

Seksiyonel Garaj Kapıları

Motorla çalışan seksiyonel garaj kapıları, yukarı doğru hareket ederek açılan, otomatik ve emniyetli bir kapıdır. Hızlı akışı sayesinde hem zamandan kazanç sağlar hem de garajın içini toz ve kirden uzak tutar. Şirketimiz, seksiyonel garaj kapısı konusunda müşterilerine en iyi kaliteyi sunmaktadır. Emniyetli olması, hırsızlık vakalarına karşı çeldirici görev görür. İsteğe bağlı olarak dokusu, rengi, boyutları ayarlanabilmektedir.

Hem uzun ömürlü kullanılan hem de kurulumu kolay olan seksiyonel garaj kapısı, yukarı doğru açılma özelliği sayesinde size yerden tasarruf sağlar. Garajın şekli, girişinin engebeli oluşu seksiyonel garaj kapısının uygulanabilirliği açısından sorun teşkil etmez.

Kullanım Alanları

Müstakil evlerde, villalarda, iş yerlerinde, sitelerde, eczane veya market depolarında, kısacası garajı bulunan her türlü yapıda ve yaşam alanında tercih edilmekte, güvenle kullanılmaktadır. Araçtan inmenize gerek kalmadan garaj kapınızı kontrol edebilmeniz, size konfor ve zaman kazancı da sağlar. Aynı zamanda olumsuz hava koşullarına karşı aracınızı korumuş olursunuz.

Teknik Detayları

Dilerseniz seksiyonel garaj kapıları üzerine pencere de ekletebilirsiniz. Kontrolü kumandayla sağlanan garaj kapısının, kumandaları çoğaltılarak her aile bireyine birer adet verilebilir. Şifreyle veya kartla geçme seçenekleri, flaşörler de dilenirse kapıya eklenebilir. Kapının uzunluğuna göre açılıp kapanma süresi değişkenlik gösterir. Örneğin 3 metrelik bir seksiyonel garaj kapısı ortalama 4 saniyede açılmaktadır.

Çelik paneller sayesinde ses izolasyonu ve ısı yalıtımı elde edilir. Elektrik kesintilerinde kapı elle de açılıp kapanabilir. Kapının alt kısmında yer alan contalar, kapının yumuşak iniş yapmasını ve yerle temasının tam olmasını sağlarken, çelik levhalar da rüzgâra karşı dayanıklılığı destekler. Motorları da son derece sessiz çalışır. Herhangi bir yağlama ihtiyaçları olmadan işlevlerini sürdürürler. Pnomatik emniyet sistemi, kapıya herhangi bir cismin değmesi durumunda kapının çalışmayı durdurmasını ve açılmasını sağlayan sistemdir. Sıkışmaların önüne geçmek için bu emniyet sistemi son derece etkin ve faydalıdır.

Model Seçenekleri

Genellikle beyaz rengin tercih edildiği seksiyonel garaj kapıları, müşterinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda değiştirilmekte, farklı şekillerde cam açıklıkları modele eklenebilmektedir. Benzer şekilde emniyet sistemi, aydınlatıcı ve uyarıcı flaşörler, fotoseller de eklenip çıkarılabilen detaylar arasındadır. Tasarımını dilediğiniz şekilde, evinizin görüntüsüne uygun olarak seçebiliyor olmanız, estetik kaygılarınızı da ortadan kaldırır.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir