seksiyonel kapı - seksiyonel garaj kapısı - seksiyonel garaj kapısı fiyatları

Seksiyonel Garaj Kapısı Fiyatları

Seksiyonel Garaj Kapısı Fiyatları

Garaj kapıları genellikle motorlu araçların bırakıldığı konutların ya da binaların bazı kısımlarında bulunan alanlardır. Garaj kapısı ve yerleşim yerinin yükseklik ve genişliğine bağlı olarak kapılar da farklı şekillerde olabilir. Garaj kapısı fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerden biri de garaj kapısının giriş yüksekliğidir. Ayrıca garaj kapılarında kumanda sistemi bulunması da garaj kapı fiyatlarını etkilemektedir. Günümüzde en yaygın kullanılan garaj kapı sistemi sarmal kapılardır. Sarmal kapılar hem kumanda sistemine sahip olabilir hem de isteğe göre manuel olarak da kullanılabilir. Seksiyonel garaj kapısı fiyatları belirleyen bir başka faktör ise kapıda kullanılacak malzemeler ve kapının tasarımıdır. Binaların diş cephesine uygun olarak özel tasarlanan kapılar istenen renk ve özellikte yapılabilmektedir.Seksiyonel garaj kapısı fiyatları hakkında daha net bir fiyat alabilmek için garaj kapısı yaptırmadan önce firmalar ile iletişime geçerek ön görüşmeler ile fiyat belirlenebilir.

Seksiyonel Garaj Kapısı Nedir?

Seksiyonel kapı sistemi Avrupa standartlarında olan ve tamamen ithal kapılardır. Seksiyonel kapılar genellikle galvaniz çelik ve poliüretan dolgular ile üretilir, istenen renge getirilebilir. Fabrika gibi alanlarda da sıklıkla kullanılan seksiyonel kapılar dış ortamda sen, toz ve ısı yalıtımı sağlamada oldukça üst düzey görev yapmaktadır.

Seksiyonel Garaj Kapısı Özellikleri Nelerdir?

Seksiyonel garaj kapısı fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkmaktadır. Seksiyonel garaj kapısı ürünleri galvaniz çelik ve yoğun poliüretan dolgudan meydana gelmektedir. Panel aralarında parmak korumak için emniyet bulunur. Seksiyonel kapılarda sızdırmaz filtreler bulunur ve bunlar sayesinde ısı, ses ve toz yalıtımı sağlanır. Elektrik kesilmesi ihtimalinde devreler çalışmasa da kolaylıkla manuel olarak açılıp kapanabilme özelliği mevcuttur. Tüm kapılarda özellikle rüzgara karşı koruma sağlayan alüminyum panel destekler bulunmaktadır. Kapının takılacağı yer çok eğimli ya da farklı zor koşullar sağlıyor olsa da bunlara göre özel olarak yataklama yapılıp her türlü ortama monte edilebilir. Ayrıca iple çekme, buton, kumanda, manyetik algılama ya da radar ile hareket algılama sistemleri de bulunmaktadır. Müşteri isteğine göre farklı renk seçimi ve yaylı güvenlik sistemi de kullanılabilir. Bunlara ek olarak istenen sayıda pencere seçeneği de özellikle büyük kapılarda tercih edilebilir.

seksiyonel kapı - seksiyonel garaj kapısı - seksiyonel garaj kapısı fiyatları
Seksiyonel Garaj Kapısı Fiyatları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir