Seksiyonel Kapı İstanbul

SEKSİYONEL KAPI İSTANBUL

Seksiyonel kapılar, garaj kapılarının büyük firma ve depolarda kullanılan modelleri olarak da bilinmektedir. Daha büyük depo alanlarında, büyük fabrika depolarında kullanılan endüstriyel alanlar için oluşturulan kapılardır. Bu tarz kapılar hem dışarıdan gelen darbelere daha dayanıklı ürünler olmasının yanında hem de içeride muhafaza edilen ürün varsa eğer en iyi şekilde korunmasına yardımcı olmaktadır.

Firmamız endüstriyel seksiyonel kapı üretimde, oldukça ünlü ve kaliteli ürünler üreten bir markadır. Her türlü kapı üretiminde ve dayanıklı ürünler içermesi konusunda titizlikle davranan firmamızda, bireylerin isteğine göre birbirinden farklı ve modellerde seksiyonel kapı üretimi yapılabilmektedir.

KULLANIM ALANLARI

Seksiyonel kapı kullanım alanları, güvenlik amaçlı kullanılabildiği gibi, mekanların ısısının kontrol altında tutulmasında, büyük depolarda, oto galerilerde, sergi ve büyük tanıtım alanlarında, alışveriş merkezlerinin depo alanlarında da kullanılabilmektedir. Bu tarz kapılar, mekanlarda güvenliği sağlamanın yanı sıra, ürünlerin ve eşyaların hava koşullarından etkilenmesi engellemek amaçlı, aynı şekilde kullanılan alanların daha kolay açılıp kapanabilmesinde de kullanılabilmektedir. Oldukça büyük ve yüksek kapılar oldukları için, küçük alanlardan ziyade daha büyük alanların muhafaza edilmesinde kullanılabilmektedirler.

Bunların dışında ise seksiyonel kapılar, küçük alanlarda mekanın daha fazla daralmasını önlemek amacıyla da kullanılabilmektedir. Her ne kadar bu tarz kullanımı çok fazla yaygın olmasa da, küçük depo ya da ürünlerin saklandığı alanlarda, kapı vs. gibi ürünlerle alanı daratlamamak adına açılıp kapanabilen seksiyonel kapılar kullanılabilmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Seksiyonel kapılar, daha dayanıklı olmaları ve uzun süre kullanılabilmeleri amacıyla, çelik ve saç izolasyonundan üretilmektedirler. Bunların yanında kolay hareket edebilmeleri için, sensörler ve menteşeler ile oluşturulmaktadırlar. İç ve dış yüzeylerinde ise yine ürünün kalitesine göre standart paneller kullanılmaktadır.

MODEL SEÇENEKLERİ

Seksiyonel kapı İstanbul, sayesinde İstanbul ili içerisinde bu tarz endüstriyel ürünlerin hizmetini veren firmamız bulunmaktadır. Bireyler her türlü sürgülü kapı ihtiyacını karşılayan firmamızda, seksiyonel kapılarda en çok tercih edilen modeller arasındadır. Otomatik ve manuel olarak kullanılanabilen seksiyonel kapı modelleri, bireylerin isteğine göre insan ya da araç algılayan sensörlü özelliklerde de kullanılabilmektedir.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir