Seksiyonel Kapı Modelleri

Seksiyonel Kapı Modelleri

 

Seksiyonel kapılar; hızlı trafik akışı sağlayan, yapınızı hava şartlarından, dış etkenlerden, tozdan ve kirden koruyan, açık görüş sunan, güvenlik konusunda oldukça güvenilir, emniyetli, istenilen boyutlarda yapılabilen, kolay kullanımlı ve uzun ömrü ile size sunulan bir hizmettir.

Son teknoloji ile en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak konusunda hassas olan firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda seksiyonel kapı modelleri ile uzun ömürlü kullanım sağlamanız için hizmetinizdedir.  Hızla büyüyen otomatik kapı sektöründe flaş ürün olarak adlandırılan seksiyonel kapıların kullanımındaki kolaylığın yanı sıra, şık görünür,

Kullanım Alanları

Eczaneler, fabrika kapıları, depo kapıları, süpermarketler, alışveriş merkezleri, otoparklar, yer altı garajları, sanayi ve üretim depoları, özel konutlar, oto yıkama yerleri, oto servis galeri gibi bir çok alanla kullanım yelpazesi mevcuttur. Çatılar içinde ayrıcalıklı bir yapıda hazırlanan bu seksiyonel kapı modelleri paralel hizada açılarak tavan arasına da monte edilerek kullanılabilir. Yer kaplamayan özelliğe sahip olduğu için hem iç hem dış alanlarda kullanıma uygundur.

Teknik Detaylar ve Özellikler

İzoleli panellerden oluştuğu için yüksek ses ve ısı yalıtımı sağlar. Bu paneller sayesinde sızdırmazlık özelliği de yüksek derecededir. Kurma yaylar ile dengelenen özelliği sayesinde de elle rahatça çalıştırılabilir. Dört tarafı koruyucu contalar ile kaplı olduğu için güvenliği üst seviyede sağlar. Çarpmalara, rüzgâra ve diğer ser dış etkenlere karşı kapı dayanıklılığını arttıran güçlendirici çelik takviyeler vardır. Kapıyı kapatırken herhangi bir cisme değmesi halinde kapının durma ve yukarı çıkma sistemi vardır. Bu da kapı kapanırken altında kalan cismin sıkışıp kapı işlevinin bozulmasını engeller. Seksiyonel kapı modelleri uzun ömürlü çekme motorlarına sahip olduğu için ömür boyu motorun yağlanması gerekmez. Bu kapılara emniyet sistemleri ve uyarı sistemleri bağlamak mümkündür. Kapının monte edilmesi için minimum 50 santimlik kiriş olması gerekmektedir. Kapı açılma kapanma hızı sabit olup 25 saniyedir. Açma kapama işlemi hem kumandalı hem elle kullanılabilir.

Model Seçenekleri

Dilenildiği vakit farklı tasarım ve malzemeden yapılan bu kapılar, son derece sağlam ve çizik darbelere karşı dayanıklı olan camdan üretilebilir. Genelde garajlarda kullanılan Konut Tipi Seksiyonel Kapı ve Endüstriyel Tip Seksiyonel Kapılar gibi iki model de uygulama ve kullanma konusunda oldukça güvenilir hizmetlerdir.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir