Seksiyonel Kapı Servisi

Seksiyonel Kapı Nedir?

Seksiyonel kapılar, kullanıldığı alanın duvarına veya tavanına uygun olarak ayarlanabilen, tavana doğru paralel bir şekilde kayarak açılan otomatik kapılardır. Alanında ileri gelen firmamızda seksiyonel kapılar, müşterilerimiz istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, kullanılacakları alana uygun boyutlarda ve uygun özelliklerde üretilmektedir.

Seksiyonel Kapıların Kullanım Alanları

Seksiyonel kapıların genel kullanım alanları fabrikalar, eczaneler, mağaza girişleri, depo girişleri, süpermarketler ve alışveriş merkezlerinin kapıları gibi alanlar olabildiği gibi, aynı zamanda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre her alana uygulanabilir. Günümüzde bir çok modern inşaat firması tarafından yapılan iş yerleri içinde seksiyonel otomatik kapılar kullanılmaktadır.

Seksiyonel  Kapıların Özellikleri ve Faydaları

Kapı sistemleri alanında deneyimli firmamızda, seksiyonel kapılar izolasyon sağlayan katmanlı panellerden üretildiği için ileri seviyede ısı ve dış ortam izolasyonu sağlar. Seksiyonel kapılarımız otomatik olduğu için kullanımı kolaydır ve manuel kapılar gibi ağır güç gerektirmeden rahatça açılıp kapanabilir. Uzaktan kumanda gibi açma kapama sistemlerinin de eklenebildiği otomatik seksiyonel kapılarımız, elektrik kesintisi durumlarında da manuel olarak her insanın rahatlıkla açılabileceği şekilde tasarlanmıştır. Tasarımının getirdiği bu kolaylıkların yolunda kullanacak olan kişilerin güvenliği bakımından seksiyonel kapı panellerinin birleşim noktaları kişinin parmaklarını sıkıştırma veya fiziksel zarar görme olasılığını düşürmektedir.

Seksiyonel kapılarda kullanılan PVC modülleri sızdırmazlığı sağlayarak dışarıdan gelebilecek her türlü sıvıya dayanıklıdır. Galvenizli çelikten üretilen levhalarla desteklenen seksiyonel kapılarımız, çarpma gibi her türlü olaya dayanıklı biçimde üretilir. Özel güvenlik sistemi ile firmamızda üretilen seksiyonel kapılar, herhangi bir objeye çarpması durumunda, durur ve tekrar yukarı doğru açılır. Bu özelliği sayesinde ileri seviye iş güvenliği sağlar.

Seksiyonel Kapı Servisi

Firmamız, ürettiği ve uyguladığı seksiyonel kapıların takibini her zaman yapmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti için, uygulanmış olan seksiyonel kapılarda oluşabilecek her türlü hasardan dolayı, müşterilerimiz seksiyonel kapı servisimizle iletişime geçerek, hızlı ve rahat bir şekilde firmamızdan destek alabilirler. Seksiyonel kapı alanında ileri gelen  firmamızda seksiyonel kapı servisi, bir usta ve onun ekibi tarafından garantili bir şekilde yapılır ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlar.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir