Seksiyonel Kapı Sistemleri

Endüstriyel kapı sistemleri içinde yer alan seksiyonel kapılar kumandalı, fotoselli ve kontrol paneli opsiyonları olan tesis, işletme veya konutların otomatik kapı ihtiyaçlarına çözüm sağlamaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımızı kolaylaştıran otomatik yapılar arasında Seksiyonel Kapı sistemleri oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır. Diğer tip kapılara göre daha üstün özelliklerde yer alan seksiyonel kapılar bina giriş çıkışlarını denetleme ve boşlukları kapatma gibi işlemler için kullanılır. Dikey olarak yukarı toplanma özelliğine sahip olan seksiyonel kapılar estetik görünümleri ile daha fazla kullanım alanı oluşturur.
Isı ve ses yalıtımına karşı da mükemmel derece çözüm sağlayan seksiyonel kapıların kullanımı da oldukça basit ve kolaydır. Her türlü bina girişine monte edebileceğiniz Seksiyonel Kapı sistemleri hem otomatik hem de manüel olarak çalıştırılabilmektedir. Seksiyonel kapılarda kolaylık sağlayarak daha rahat bir kullanım imkânını sunan kumanda sistemi en çok tercih edilen açma kapama yöntemidir. Sanayi ya da üretim gibi büyük alanların depolarında ise daha çok açma kapama işlemi buton ile gerçekleştirilir. Seksiyonel yapılar arasında maliyet açısından yüksek olsa da son yıllarda cep telefonu komutları ile açılabilen kapılarda yer almaktadır.
Hızlı bir giriş çıkış akışı sağlayan seksiyonel kapılar kullandığınız yeri sıcaktan veya soğuktan koruyarak ortamın havasını muhafaza eden bir yapıda üretilmektedir. Seksiyonel Kapı sistemleri güvenlik açısından da emniyetli olarak görüş açısı sunan istenilen boyutta üretimi yapılabilen kullanımı kolay otomatik sistemlerdir. Günümüzde birçok alanda kullanılan en ideal sistemler arasında yer alan seksiyonel kapılar istediğiniz özelliklerde üretimi yapılabilecek yapılardır. Teknik özellikleri ve donanımları bakımından bulunduğu ortamı çevredeki olumsuz koşullardan da koruma özelliğine sahip olan seksiyonel kapılar aynı zamanda son derece güvenli sistemlerdir.

seksiyonelkpılar

1 thought on “Seksiyonel Kapı Sistemleri”

  1. Geri bildirim SEKSİYONEL KAPI SİSTEMLERİ – Otomasyon Dünyası TR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir