Seksiyonel Kapı Tamiri

Seksiyonel Kapı Nedir?

Seksiyonel kapılar, kullanım alanlarının duvarına uygun olarak ayarlanabilen, tavana yatay bir biçimde kayarak açılan, yüksek güvenlik sağlayan çelik ve polimer materyallerden üretilen otomatik kapı sistemleridir. Kapı sistemleri alanında ileri gelen firmamız, seksiyonel kapıları müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, kullanılacakları alana uygun boyutlarda ve uygun özelliklerde üretilir.

Seksiyonel Kapıların Kullanım Alanları

Seksiyonel kapıların çoğunlukla kullanıldığı alanlar eczane girişleri ve eczane depoları, fabrikalar, mağaza girişleri, süpermarketler, alışveriş merkezleri ve depo girişleri gibi alanlar olabildiği gibi, bunun yanında müşterilerimizin ihtiyacı yönünde garaj kapıları gibi alanlara da uygulanabilir. Bir çok inşaat firması tarafından günümüzde yapılan modern iş yerleri için de, sağladığı güvenlik ve izolasyondan dolayı özellikle seksiyonel kapı sistemleri tercih edilmektedir. Müşterilerimiz, istekleri doğrultusunda firmamızla iletişime geçerek, istedikleri her yere, kendileri için özel üretilmiş seksiyonel kapıları taktırabilirler.

Seksiyonel Kapıların Özellikleri ve Faydaları

İleri teknoloji üretim ve tasarım sistemleri kullanan alanında deneyimli firmamızda seksiyonel kapılar, sıcak daldırma tekniği ile yapılmış galvenizli çelik ve poliüretan dolgulu izolasyon sağlayan katmanlı panellerden üretildiği için üst seviyede dış ortam, ses ve ısı izolasyonu sağlamasının yanında, otomatik kapıdaki seksiyonların aralarında, kapının üst, alt ve yan bölümlerinde kullanılan PVC sistemleri sayesinde de  sıvı geçirgenliği en alt seviyeye indirilmiştir.

Otomatik seksiyonel kapılar, duvara bitişik kumanda sistemi dışında müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermek için gerekirse uzaktan kumanda gibi sistemlerle de kolaylıkla kullanılabilir ve elektrik kesintileri sırasında manuel olarak da klasik sürgülü kapılara oranla güç gerektirmeden rahatça açılabilir. Seksiyonel kapıların tasarımı, kapı panellerinin birleşim noktalarında kullanacak olan kişinin parmaklarını sıkıştırma veya herhangi bir şekilde fiziksel zarar görme olasılığını ortadan kaldıracak şekilde yapılmıştır.

Seksiyonel kapıların katmanlarına destek eklenen çelik levhalar sayesinde  firmamızda üretilen ve uygulanan seksiyonel kapılar, çarpma ve rüzgardan oluşabilecek hasarlara dayanıklıdır. Genellikle beyaz renkte üretilen bu kapılar müşterilerimizin isteği doğrultusunda farklı renklerde de üretilebilir.

Seksiyonel Kapı Tamiri

Firmamız ürettiği seksiyonel kapıların takibini sürekli yapmakta ve uzun ömürlü olacak şekilde müşterilerine kullanım olanağı sağlamaktadır. Firmamızın üretmiş ve uygulamış olduğu seksiyonel kapılarda oluşabilecek her türlü arıza ve sıkıntı için, müşterilerimiz firmamızla iletişime geçerek hızlı bir şekilde servis hizmeti alabilirler. Seksiyonel kapı tamiri, bir usta ve ekibi tarafından garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir