Tavana Açılır Garaj Kapısı

Tavana Açılır Garaj Kapısı
Konutlarda garaj kapısı ihtiyacını karşılamak için tasarlanan ürünler günümüzün teknolojik olanakları sayesinde pek çok alanda kullanılmakta. Bu alanda sektörel tecrübeye sahip firmamız tavana açılır garaj kapısı modelleriyle kısa vadede yeterli çözüm olanaklarını evlerle buluşturmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların garaj kapısı ihtiyacına yanıt verecek modern tasarımlar hem güvenin hem de konforun temsili haline gelmektedir. Seksiyonel garaj kapısı olarak da bilinen tavana açılan üniteler, araç girişinin gerçekleştiği noktalarda kullanılan elektronik bir sistemle otomobillerin garajlara girişini sağlamaktadır. Elektrik kesilmesi durumunda dahi manuel olarak kapalı kalma konumuna ayarlanan bu sistemler sessiz çalışma prensibi ve konut yapısına uygun tasarımıyla günümüzde bir çok müşteriyi memnun eden, pratik ürünlerdir.

Kullanım Alanları

Özellikle bahçeli konutlarda tercih edilen tavana açılır garaj kapısı uygun alan standartlarının bulunması haline tüm hanelere uygulanabilmektedir. Gerekli enlem ve boylam ölçülerinin sağlandığı durumlarda teknik ekiplerin bu alanda gösterdikleri çalışmalar yazlık dairelerde de araçların park edebilmesini olanaklı hale getirmektedir. Güvenlik bakımından araçların herhangi bir olumsuz faktörle karşılaşmaması adına otomatik kapanma avantajı ürünlerin kullanım alanlarının genişlemesine imkan tanımaktadır. Bu bakımdan tercih edilecek model, belirlenen standartların uygulandığı tüm hane yapıları için geçerlidir.

Teknik Özellikler

Pek çok mimarı yapıya uyum sağlayan tavana açılır garaj kapısı genellikle yuvarlak hatlardan oluşan kompant bir dizayna sahiptir. Kullanımı dahilinde sessiz çalışarak son ana kadar yavaşlama opsiyonu barındıran sistemlerin üzerinde aydınlatma lambaları bulunmaktadır. Bu durum aynı zamanda gece saatlerinde araç giriş çıkışlarını da kolaylaştırmaktadır. Butonlarla kontrol edilen, emniyet fotoseli sayesinde ayarlanabilir zamanlayıcı özelliği bulunan ve akülü olarak müşterilere temsil edilen ürünlerin üzerindeki motor panelleri de tüm beklentileri karşılayacak niteliktedir. Tercihe göre uzaktan kumandalı alıcı ile kontrol edilebilme olanağı barındıran tavana açılır garaj kapıları uzun ömürlü kullanımı garanti edecek emniyet sistemleri sayesinde kullanıcılardan tam not almaktadır. Kısa sürede tasarlanarak teknik ekipler aracılığı ile konutlara tedariği gerçekleştirilen sistemler araçların güvenliği için tüm olanakları barındırmakta, kolay montajı ve pratik kullanımı sayesinde yaşam alanlarında fark yaratmaktadır.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir