Yana Kayar Cam Kapılar

Günümüz dünyasında her türlü mekanlara giriş çıkışlarda problem yaşanmadan hızlı, fonksiyonel, estetik ve prestijli bir şekilde açılan kapılar sunulmaktadır. Bu anlamda otomatik yana kayar kapılar çok fazla tercih edilmektedir. Bu durum için Yana Kayar Cam Kapı tercihinde en temel etken iklimlendirme özelliğinin yüksek olmasıdır. Bu özellik sayesinde otomatik yana kayar cam kapılar kış şartlarında ısı kaybını önler ve yaz aylarında da içeriye sıcaklık girmesini önlemektedir. Otomatik olarak açılma ve kapanma özelliği bulunmaktadır. Bu önemli bir detaydır. Otomatik kapanma için bekleme süreleri genellikle 0 ile 99 saniye arasında ayarlanabilmektedir. Bu kişisel tercihlere göre değişmektedir.
Bunun dışında Yana Kayar Cam Kapı sistemlerinin başka özellikleride vardır. Mikrodalga radar sensörü ile açılmaktadır. Emniyet fotoseli vardır. Buton ile kontrol edilebilme özellikleri bulunmaktadır. Çok yüksek kapı ağırlığını taşıma özelliğine sahiptir. Yaklaşık olarak 3 metreye kadar giriş kapısı açılma özelliklerinde tasarlanabilmektedir. Acil durumlar için manuel kullanma özelliği her zaman için sunulmaktadır. Özel profil, fitil ve fırça sistemi mevcuttur. Bu özellik sayesinde ortamı toz ve pisliklerden korumaktadır. Müşteri istek ve taleplerine göre bazı opsiyonlarda verilmektedir. Bu kapsamda elektronik kilit sistemi, panik çıkış sistemi, elektrik kesilmelerine karşı batarya, renk seçenekleri, farklı cam alternatifleri ve benzeri opsiyonlar her zaman için tasarlanabilmektedir. Bunun gibi özellikleri ve avantajları çok fazladır.
Her türlü bina, yerleşim alanı ve mekanlarınız için Yana Kayar Cam Kapı sistemlerini tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Pratik ve kolay kullanımı, uzun ömrü ve de her zaman için seri işlevsel görevleri ile otomatik kapılar her zaman için kullanılmaya devam edilecektir. Sizde alanlarınız ve farklı ihtiyaçlarınız için bu kapı sistemlerini tercih edebilirsiniz.

yanakyrcamkapı

1 thought on “Yana Kayar Cam Kapılar”

  1. Geri bildirim YANA KAYAR CAM KAPILAR – Otomasyon Dünyası TR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir