Yana Kayar Kapı Motoru

Yana kayma fonksiyonu olan Yana Kayar Kapı Motoru kapı motorlarında 90 derece açılan açı olmamakla birlikte belirli düzenekte çalışacak sinyal gücünün olması kaçınılmaz durumdur. Sürgülü kapı şeklinde olan fotoselli ürünlerde araçlara ya da kişilere herhangi zarar vermeyen devre dışı edilmesi otomatik ya da elle yapılan sistemdir. Ayrıca tesislerde ya da yüksek güvenlik gerektiren yerlerde yoğunlukları az olan yeler için ideal olabilir. Ayrıca kendinden mafsallı olan fren mekanizması oldukça hassas olan daire şeklinde belirli düzenekte hareket eden sistemdir. Askeri kurum kuruluşlarda üniversite eğitim binalar da tüm resmi dairelere özel polis güvenlik sivil toplum kurumlarına dair olan yerlere özel yapılacak olan sistemdir.

Uzun ömürlü olan Yana Kayar Kapı Motoru sorunsuz ve hızlı fonksiyona sahip kullanımları olan evrensel her sektörde kullanıma uyacak ayrıca dışarıda oluşan kirli havaya karşı önlem alacak çift yönlü açılma imkânı olan belirli sac kanat kalınlıkları olan çift veya tek yönlü sistemle kullanılması mümkündür. Mevcut kaliteli malzemeden üretildiğinden dolayı kolay montajı olan asla aşınma yapmayan su için dayanıklı olan flaşör lambalarında belirli düzeneklerle yerleşimlerini sağlayan sistemdir.

Ayarlanabilir donanımları olan Yana Kayar Kapı Motoru kaliteli başlıklara sahip ve paslanmaz çelik malzemeden çok sessiz çalışma prensibine sahip olmasından dolayı hastaneler için de ideal kullanımları yansıtan 50 ve ya 70 dereceye kadar hidrolik kalitesinde aşınma olmadan yıllarca kullanım sağlayan ürünlerdir. Ayrıca bazı sistemde döner başlıkları sayesinde çift yöne açılma özelliği de sağlar. Dakik algılama yapan duyarı olan belirli ağırlıkları bulunan motor kalitesi oldukça kuvvetli olan emniyetli giriş mesafesi basit yapımı ayarlanması asla zor olmayan ayarlanabilir kumanda sisteminde yön hızı belirleme gibi işlemlerin tamamını yapmamızı sağlar.

1 thought on “Yana Kayar Kapı Motoru”

  1. Geri bildirim YANA KAYAR KAPI MOTORU – Otomasyon Dünyası TR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir